Britanny Lincicome podepisuje první vítězství sezóny LPGA Tour na první play-off jamce na Pure Silk Bahamas LPGA Classic

Fotografie: DR (Zdroj: Facebook LPGA)

První vítězství sezóny na LPGA Tour 2017! Brittany Lincicome v neděli porazila Lexi Thompsonovou s birdie na první jamce play-off na Pure Silk-Bahamas LPGA Classic pro své sedmé vítězství v LPGA Tour v kariéře. Toto vítězství je jeho první od inspirace ANA 2015. „Tento týden byl žebříček úžasný, nahoře byla spousta Američanů, samozřejmě moji přátelé, takže abych se dostal do poslední fáze, hrál jsem včera s Lexi a byl to fantastický den.“řekl Lincicome

Američan se vzdal 68 karet s (-5), aby zakončil týden v (-26), což je jen o málo méně než rekord. Thompson zveřejnil poslední kolo v (-3). Nepodařilo se jí birdie prodloužit play-off.

Vedle našich čtyř francouzských žen dokončil turnaj Perrine Delacour na 47. pozici s -9. Karine Icherová obsadila 60. místo. Joanna Klatten končí tento turnaj s kartou 69 a zaujímá 76. místo. Céline Herbin, která si v prvním kole vydělala dobrou kartu 67, skončila 78..

Chcete-li zobrazit úplné hodnocení, Cliquez zde.