Jaký obrat na Singapore Classic! Ockie Strydom začíná na 11. místě se čtyřmi ranami za vedoucími muži a podepisuje kartu týdne s 63 (-9) a zvedl trofej. Je o krok napřed před Finem Sami Valimakim. Antoine Rozner a Matthieu Pavon skončili v turnaji na šestém místě. Julien Brun se zapsal do první patnáctky dvanáctým místem.

Strydomův comeback na Singapore Classic, Antoine Rozner 6

Ockie Strydom vítěz Singapore Classic – přes Twitter @DPWorldTour

Hráči DP World Tour tento týden soutěžili na Singapore Classic v Laguna National Golf Resort Club. Po čtyřech kolech golfu je to konečně Jihoafričan Ockie Strydom, kdo vyhrává. Jednoduše v neděli podepíše kartu týdne s jiskřivými 63 (-9).

Jihoafričan startoval z 11. místa se čtyřmi údery pozadu a skvěle se vrátil a připsal si své druhé vítězství na DP World Tour. V roce 2022 už vyhrál šampionát Alfreda Dunhilla.

Je o krok napřed před Finem Sami Valimakim. Marcel Scheider (GER), Jeunghun Wang (COR) a Alexander Del Rey (ESP) obsadili 3. místo na stupních vítězů.

Antoine Rozner a Matthieu Pavon obsadili šesté místo. Antoine Rozner si díky kartě 67 (-5) polepšil o 10 míst.

Julien Brun, vedoucí čas během pohyblivého dne, obsadil v Singapuru 12. místo. V Race to Dubai ztratil několik míst, ale stále zůstal v top 10:10.

David Ravetto skončil na této singapurské klasice na 23. místě. Celý týden hrál pod par s kartami 67-71-70-69.

Clément Sordet obsadil 30. místo s celkovým součtem -10, devět úderů za jihoafrickým vítězem.

Chcete-li najít konečný žebříček Singapore Classic: Cliquez zde.