Díky konečné kartě 62 (-8) to byl nakonec Pablo Larrazabal, kdo porazil své soupeře a získal své druhé letošní vítězství na DP World Tour, ISPS Handa Championship ve Španělsku. Antoine Rozner podepsal svou první top 5 v sezóně a dokončil tři rány od vítězství.

Vítěz Larrazabal doma, Rozner 5

Pablo Larrazabal vítěz ISPS Handa Championship ve Španělsku – prostřednictvím Twitteru @DPWorldTour

Na hřišti Tarragona Lakes Course to byl nakonec domácí z etapy, kdo vyhrál vítězství. Díky nejlepší kartě týdne během posledního kola, devíti birdie (včetně pěti v řadě mezi 9 a 13) za jediné bogey, zvítězil Pablo Larrazabal s náskokem jednoho kroku před svým krajanem Adrianem Otaeguim. Vyhrál tak mistrovství ISPS Handa ve Španělsku, své druhé vítězství v sezóně po MyGolfLife Open pořádaném Pecanwood 2022. Ve světě se dostal ze 109. na 68. místo. Toto vítězství mu také umožňuje získat čtvrté místo v Race To Dubai.

Antoine Rozner skončil jako první Francouz na tomto podniku ve Španělsku. Díky kartám 67-68-66-67 zakončuje svůj týden s celkem -12, tři rány od vítězství. Ve světovém žebříčku získal 22 míst a posunul se na 153. místo.

Victor Perez podepsal svou první top 10 od Portugal Masters v listopadu 2021. Jeho poslední karta 66 (-4) mu umožňuje získat 16 míst, aby se dostal do top 10. Celkem vrací karty 70-68-68-66 z -8. Tento dobrý výkon mu umožňuje získat místa ve světovém žebříčku poprvé po téměř roce.

Adrien Saddier končí svůj týden v top 15. Dává karty 69-67-70-68. V Race to Dubai získal 42 míst.

Výsledky všech našich Francouzů:

Mike Lorenzo-Vera s nedělní kartou 72 (+2) nakonec skončil tento týden ve Španělsku na 23. místě.

Raphaël Jacquelin a Clément Sordet skončili na 38. místě s celkovým výsledkem -3.

Julien Guerrier tento týden vrací karty 70-67-71-70 a řadí se na 49. místo s celkovým počtem -2.

Jaen-Baptiste Gonnet se řadí o jednu ránu za něj, na 54. pozici se skóre -1.

Julien Brun se řadí v celkovém PAR na 56. pozici s kartami 73-66-68-73.

Chcete-li najít kompletní žebříček ISPS Handa Championship ve Španělsku: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.