Po 68 (-3) při zahájení turnaje se Céline Boutier ujímá vedení Lacoste Ladies Open de France. Tento pátek podepíše kartu 66 (-5) a umístí se na vrchol žebříčku na -8.

Lacoste Ladies Open de France: Céline Boutier se ujímá vedení.

Lacoste Ladies Open de France: Céline Boutier se ujímá vedení. - Foto Tristan Jones -LET

Druhé kolo Lacoste Ladies Open skončilo opět trikolórou v horní části žebříčku. Nyní je to Céline Boutier, která zaujímá první místo v žebříčku na -8.

Céline Boutier, která nedávno zvítězila ze Solheim Cupu, pokračuje v pochodu vpřed na golfovém hřišti Medoc.

Po 68 (-3) v prvním kole vrátil bývalý hráč z Duke University v pátek kartu 66.

Na své kartě získá sedm birdie, včetně tří birdie na třech par 5s na hřišti, pro dva bogey.

Vedoucí po prvním kole si Anais Meyssonnierová udržuje místo v první pětce, pro druhé kolo získala 5 (-70) a je na 1. místě na -5.

Pauline Roussin Bouchard s kartou úderů 68 (-3) na dveře první desítky. Mladý profesionální hráč, který již vyhrál na LET, podepisuje pět birdie za dvojité bogey. Caddeyée od Alexandra Lévyho se tento týden vyšvihla bývalá amatérská světová jednička na 10. pozici a závodí o vítězství.

Mezi dvaceti devíti hráči pod par po dvou kolech najdeme na -1 na 21. pozici Emma Grechi, Manon Gidali a Agathe Laisné; těžší den v +4 pro spoluvedoucího prvního kola.

Po CUT v +3 odehraje třetí Francouzku tuto sobotu deset Francouzek.

Céline Herbin hraje pro tento den na stejné úrovni, je +39.

Dva ze tří francouzských amatérů prošli CUT: Maylis Lamoure a Ines Archer.