Díky poslednímu kolu v 69 (-3) je to Angličanka Liz Young, která vyhrála tento VP Bank Swiss Ladies Open. Je před Švédkou Linn Grantovou a její anglickou krajankou Rosie Daviesovou. Charlotte Liautier a Anne-Lise Caudal bohužel nedokázaly udržet krok s vedoucími závodníky: na tomto podniku ve Švýcarsku skončily na 7. a 11. místě.

Vítězství pro Liz Young, Liautier 7

Liz Youngová vítězka turnaje Swiss Bank Ladies Open – Kredity: Tristan Jones/LET

Hráčky Ladies European Tour se tento týden zúčastnily turnaje Swiss Bank Ladies Open na hřišti Golfpark Holzhäusern. Díky poslednímu kolu za 69 (-3) vyhrála na startu posledního kola Liz Youngová. Se svými čtyřmi birdie za jediné bogey je mírně před Švédkou Linn Grantovou. Rosie Daviesová dokončuje pódium tohoto VP Bank Swiss Ladies Open. Pro Liz Young je to první vítězství na Ladies European Tour.

Dvě Francouzky byly ve hře po dvou kolech, ale bohužel neudržely tempo, které nasadily vedoucí.

Charlotte Liautier však zahájila své turné nejlepším možným způsobem třemi birdie na svých prvních pěti jamkách, i když byla instalována do křesla lídra. Prostřední hra byla složitější se dvěma bogey na jamkách 8 a 10, poté dvěma bogey na jamkách 15 a 16. Mladá Francouzka hraje v tomto posledním kole par a končí svůj turnaj na sedmém místě se skóre -8.

Anne-Lise Caudal zahrála během posledního dne ránu nad par. Kartou 73 se ztratila v průběžném pořadí, na turnaji ve Švýcarsku skončila jedenáctá.

Chcete-li najít konečný žebříček tohoto turnaje VP Bank Swiss Ladies Open: Cliquez zde.