Od prvního kola hrála světová jednička Jin Young Ko svou hru s kartou 1 (-65) a ovládla tento JTBC Classic. Agathe Laisné vrací kartu 7 (-70), nejlepší francouzskou kartu, a řadí se na 2. místo.

Jin Young Ko během prvního kola JTBC Classic – prostřednictvím Twitteru @LPGA

LPGA Tour se po etapách v Asii vrací na americkou půdu, přesněji do Kalifornie na JTBC Classic v podání Barbasolu.

Byl to světová jednička Jin Young Ko, kdo v tomto prvním kole nejlépe zkrotil hřiště Aviara Golf Club s kartou 1 (-65). Jihokorejka zaznamenala sedm birdie a žádnou chybu ve své skórkartě a dostala se do vedení před Dánkou Nannou Koerstz Madsenovou. Jin Young Ko je v posledních týdnech na neuvěřitelné vlně, když vyhrála čtyři z posledních pěti turnajů, kterých se zúčastnila (skončila 7. v turnaji, kde nevyhrála).

Na vrcholu žebříčku najdeme další hráče ze světové top 5, jako je Lydia Ko, šestá s kartou 68 (-4), nebo Danielle Kang, střílející za Novozélanďankou na -3.

Výsledky našich Francouzek:

Se čtyřmi birdie za dvě bogey má Agathe Laisné skóre 70 (-2) a řadí se na 27. místo, pět ran za Jin Young Ko.

Pauline Roussin-Bouchardová podepsala dvě birdie za tolik bogey a vrací kartu v PAR 72. Patří jí 67. místo.

Perrine Delacour také podepsala dvě birdie, ale pokazila ji trojité bogey na jamce 73. Vrací kartu 1 (+87) a řadí se na XNUMX. místo.

Prozatímní cut je PAR, takže pro naše Francouzky bude nezbytné, aby druhý den skórovaly, aby mohly hrát o víkendu.

Chcete-li najít kompletní výsledkovou tabulku: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.