Jin Young Ko, loňská vítězka mistrovství světa žen HSBC v roce 2022, podepsala tento týden double tím, že znovu vyhrála tuto událost. S celkovým součtem -17 získává bývalá světová jednička další vítězství na LPGA Tour o dva údery před Nelly Kordaovou. Céline Boutier s kartou v paru v neděli končí svůj týden na 1. místě.

Jin Young Ko dvojnásobná vítězka mistrovství světa žen HSBC

Jin Young Ko vyhrává mistrovství světa žen HSBC – prostřednictvím Twitteru @LPGA

Lídr na začátku posledního kola, korejská hráčka Jin Young Ko, nezaváhala a vyhrála toto mistrovství světa žen HSBC. Díky závěrečné kartě 69 (-3) vyhrává Jin Young Ko o dva rány před Američankou Nelly Kordou. Vítěz této akce v Singapuru v loňském roce, Jin Young Ko, udržel svůj titul a získal své první vítězství od loňského roku.

Toto nové vítězství na LPGA Tour by jí mělo pomoci přiblížit se trůnu světové jedničky, místu, které od podzimu 1 neobsadila.

Nelly Korda nechala v neděli dvě rány za vedoucím hráčem a také podepsala kartu 69 (-3). Skončila druhá s -15.

Ayaka Furue, Danielle Kang a Allisen Corpuz skončili na tomto podniku v Singapuru na třetím místě.

Céline Boutier v předposledním zápase této neděle nakonec obsadila 11. místo na tomto mistrovství světa žen HSBC. Naše francouzská jednička by raději zakončila lépe než jeho dvě bogey na jamce 1 a jamce 17, dvou jamkách, které zdůrazňují velmi smutný den v patování: 18 puttů na 34 greenů v regulaci.

Těžký den pro světovou jedničku Lydii Ko: Novozélanďanka má skóre 1 (+74) a končí na 2. místě.

Chcete-li najít kompletní žebříček mistrovství světa žen HSBC: Cliquez zde.