Amatéři: Lucie Malchirand a Vairana Heck podruhé za poslední tři roky přinesly Francii druhé double na portugalském Open žen.

Dámské portugalské otevřené: Malchirand vyhrává, Vairana zdvojnásobuje sázku

Malchirand vyhrává, Vairana zdvojnásobuje podíl - foto DR

Lucie Malchirand a Vairana Heck tuto sobotu zvedli trikolóru velmi vysoko po individuálním vítězství, korunovaném dvojitým, druhým vítězstvím v Trophy národů ...

Marseillská hráčka La Salette, která v posledním kole odvedla práci bez sebemenší chyby, konečně zvedla trofej po druhém místě v roce 2019 s celkovým -14 a 4 údery před svou krajankou Vairana Heck (RCF La Boulie), autorka nejlepší karta dne: -5.

Portugalský Open v minulých třech edicích předtím dvakrát vyhrály francouzské ženy. Byla to již Pauline Roussin-Bouchard, která se v roce 2019 vyznamenala tím, že v té době zajistila dvojnásobek se svým finalistou, který nebyl nikdo jiný než vítězka týdne Lucie Malchirand.

" Jsem opravdu šťastný, nadchne Lucii Malchirand. Na toto vítězství jsem chvíli čekal. Trénoval jsem hodně dlouho, ale na turnajích vždy existoval sektor, který trochu sklouzl. Tento týden šlo všechno dobře, zejména moje skvělá hra, na které jsem v poslední době hodně pracoval. Hrál jsem tento turnaj na tomto hřišti již čtyřikrát nebo pětkrát a jsem velmi hrdý na to, že jsem ho nakonec mohl vyhrát. "
Zdroj ffgolf

První mezinárodní pódium pro vicemistra Vairana Heck Hráč Boulie (16) měl nejlepší kartu dne: 67 (-5), na posledních 57 jamkách neuznal žádné chyby, v posledním kole udělal pět birdie, aby skončil sám v druhé místo.

Gwladys Nocera trenér dívek

« Měla prostě neuvěřitelnou hru, zdůrazňuje Gwladys Nocera, trenérka francouzských dívek. Nevynechala ani ránu. »Vairana Heck, nejmladší vicemistr Francie v roce 2019, získala v Portugalsku své první pódium na mezinárodní akci tohoto kalibru
Rozhovor ffgolf

Trophy národů jako bonus

Pohár národů: Malchirand vyhrává, Vairana zdvojnásobuje podíl

Charlotte Liautier, Clémence Martin a Lucie Malchirand, vítězky Trophy národů.

Aby toho nebylo málo, blues také pověsili na svou loveckou desku Trophy národů, která se hrála první tři dny. Tým složený z Lucie Malchirandové, Clémence Martina a Charlotte Liautierové vyhrál celkem -15.