Američan Andy Ogletree se stal prvním dvojnásobným vítězem Mezinárodní série v Kataru po svém vítězství tento týden a vítězství na Asian Tour na International Series Egypt v listopadu 2022.

Ogletree se stává prvním dvojnásobným vítězem Mezinárodní série v Kataru

Andy Ogletree Obrázek Paul Lakatos / Asijská cesta

Andy Ogletree si připsal třítaktní vítězství na úvodní mezinárodní sérii v Kataru.
Tento výsledek znamená druhé profesionální vítězství tohoto úžasného 24letého talentu, který získal své první vítězství na Asian Tour na International Series Egypt v listopadu 2022.

Prohlásil : «Jsem super šťastný, že jsem tady šampion, je to úžasné! Jak skvělý test jsme měli tento týden. Bylo to opravdu těžké, hřiště se stalo opravdu pevným a rychlým, takže jsem velmi hrdý, že jsem vyhrál golfový turnaj, když jsem takhle hrál."

Ogletree následoval svá první dvě kola, obě za 71, s jasnými 66 v sobotu, aby se dostal do vedení pěti úderů do posledního hracího dne.

Na otázku, zda mu tato pozice vyhovuje, odpovědělpochází z Mississippi řekl: «Pracoval jsem velmi tvrdě mimo sezónu, po Egyptě a hodně si věřím, protože pracuji tak tvrdě. Myslím, že to nikdo nechce víc než já, já si chci stále dávat více příležitostí a toto je kurz, kde to mohu udělat.“

Andy Ogletree Obrázek Paul Lakatos / Asijská cesta.

Ogletree během posledního hracího dne bojoval s převládajícími větry a na 4. a 18. jamce zahrál birdie a skončil s celkovým počtem XNUMX pod par. Jeho vítězství ho řadí do čela pořadí podle zásluh na Asian Tour a International Series.

Udržení jeho statutu na druhém jmenovaném umožní Američanovi kvalifikovat se do ultra lukrativní LIV Golf League.

DOHA, KATAR: Gunn Charoenkul Obrázek Paul Lakatos/Asian Tour.

Nejrychlejší kolo dne zajel krajan Ogletree Jarin Todd, který byl na začátku víkendu poslední a který se s kolem 65 posunul o 13 míst v průběžném pořadí.
Trio thajských talentů ve složení Gunn Charoenkul, Suradit Yongcharoenchai a Phachara Khongwatmai skončilo na druhém, třetím a čtvrtém místě, zatímco Japonec Hideto Tanihara a Ben Leong z Malajsie dělili páté místo.