Bronte Law urval své vítězství na Dubai Moonlight Classic. Strana 6. se třemi údery za vedoucími, Bronte Law zakončil svůj týden ve velkém stylu s výsledkem 64 (-8) a zvítězil s náskokem na Maria Fassi. Emma Grechi a Agathe Sauzon skončily v top 20.

Bronte Law a jeho trofej Dubai Moonlight Classic předaná EGA - Uznání: Tristan Jones / LET

Po cestě do Ameriky na Aramco Team Series se Ladies European Tour tento týden vrátila do Dubaje na Dubai Moonlight Classic, kterou pořádá EGA.

Po pozoruhodném posledním kole za 64 (-8) na hřišti Faldo v Emirates Golf Club získal Bronte Law vítězství, svůj první titul na Ladies European Tour.

Jde o druhý profesionální titul, který šestadvacetiletá hráčka vyhrála po Pure Silk Championship v sezóně 2019 na LPGA Tour.

Šestá část se třemi údery za vedoucími Fassi a Karlsson, Angličan ji předjel bez problémů za -2.  Svůj comeback pak zahájí birdie na jamce 10, poté třemi birdie v řadě od 12 do 14. Bod doveze domů eagle na 5. paru jamky 16, a tak zahraje 30 při návratu.

Maria Fassi selhává s jedním úderem na vítězství. Mexičan zaznamenal v posledním kole 68 (-4) a skončil na -14. Pro spoluvedoucího druhého kola byl den těžší. Jessica Karlsson vrací kartu 74 (+2) a klesá zpět na 11. místo.

Modrá strana:

Tři Francouzky se tento týden zasnoubily v Dubaji.

Emma Grechi a Agathe Sauzon skončily v top 20. Jsou 19. se skóre -4.

Anne-Charlotte Mora skončila 30. s výsledkem -1.

Autor: Baptiste Laurensou.

Chcete-li najít konečný žebříček turnaje Dubai Moonlight Classic prezentovaný společností EGA: Cliquez zde.