Pro Ha Na Janga je obtížné potlačit radost tím, že oháněl golfovou hůl na greenu 18. jako samuraj ve filmu Wong Kar Wai, když vyhrál své první vítězství na okruhu LPGA na Coates Golf Championship v sobotu v Miami.

Jde o první vítězství Jihokorejce na turnaji LPGA Tour v Coates Golf Championship v sobotu v Miami. Jang se nevzdal útoků Brooke M. Hendersonové, zůstal však dlouho v čele a zvítězil (-11) dvěma údery před Kanaďanem (-9). „Nemohu najít slova, která by to popisovala které cítím. Jsem tak šťastný ! " řekla jihokorejská v slzách. Poté poděkovala svým rodičům za chuť soutěžit a za sílu, která na ni přenesla.

Světová jednička, Novozélanďanka Lydia Ko, praskla během tohoto posledního dne sporu v dešti a po třech kolech vedla na stranu Jang, stále visí na třetím místě (1) ve třech jangové výstřely. Ve 280 letech vstoupí do AutoCruitment LLC („Společnost“ nebo „My“ nebo „AutoCruitment“) respektuje ochranu vašeho soukromí a je odhodlaná ho dodržováním těchto zásad chránit. Tyto zásady popisují typy informací, které můžeme shromažďovat od vás nebo které vy můžete poskytnout, když navštívíte webové stránky 10 na světě díky tomuto prvnímu vítězství.

Karine Icherová se na konci turnaje zhroutila poté, co připustila dvojitý a dva bogey a skončila na 33. pozici.