Jin Young Ko, která začala o čtyři rány za vedoucím Hee Jeong Limem v sobotu večer, vyhrála play off BMW Ladies Championship se skóre 64 (-8). S birdie na první jamce play off vyhrála na LPGA Tour druhé vítězství v řadě. Céline Boutier je na 26. místě.

BMW Ladies Championship: Jin Young Ko korunován

© LPGA

Na hřišti LPGA International v Pusanu se výsledek turnaje hrál na 73. jamce. Jin Young Ko a Hee Jeong Lim, kteří oba dokončili svůj turnaj s -22, začali v play off. Je to konečně starší z obou Korejců Jin Young Ko, který na první jamce vítězí díky birdie. Toto birdie je doplňkem k osmičce jeho dne v běžném kole.

Ve 26 letech získala svůj jedenáctý titul na LPGA Tour. Druhá hráčka světa je již dvojnásobnou vítězkou na majoru a dovádí korejský ženský golf na vrchol.

Čtyřnásobný vítěz KLPGA Hee Jeong Lim podepsal toto druhé místo v BMW Ladies Championship, což je jeho nejlepší výsledek na LPGA Tour.

Lydia Ko, A Lim Kim, Da Yeon Lee a Na Rin An skončily na třetím místě s -17. Novozélanďanka zakončila svůj turnaj nejkrásnějším způsobem za 64 (-8) bez bogey. Nyní je třetí na okruhu Race To CME Globe, který má nového lídra: Jin Young Ko.

Céline Boutier, jediná Francouzka účastnící se tohoto turnaje, je na 26. místě. S kartami 70-70-69-70 skončila na -9, 13 úderů od vítězství. Céline Boutier zaznamenala další dobrý výkon od svého vítězství na Shoprite LPGA Classic Presented By ACER a také skončila v první dvacítce na Cognizant Founders Cupu.

Autor: Baptiste Laurensou

Chcete-li najít kompletní výsledkovou tabulku: Cliquez zde.