Právě v Golf de Saint-Germain se v pondělí na cestě na Mauricius konalo finále Beachcomber Golf Cup.

Beachcomber Golf Cup: verdikt finále

© Beachcomber Golf Cup

Ohlédnutí za konceptem této akce určené pro amatéry: v jedinečném a inovativním formátu byla od června do září uspořádána první 6jamková zápasová hra a dvojitá smíšená soutěž ve 24 klubech po celé Francii.

24 vítězných dvojic těchto kvalifikací se setkalo v pondělí 12. října v Golf de Saint-Germain, aby hráli 3. ročník finále Beachcomber Golf Cup s cílem velkého finále na Mauriciu v Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa.

Den intenzivní soutěže

Těchto 24 týmů odehrálo 6 jamek proti každému ze svých 3 skupinových oponentů. První dva z každého fondu byli kvalifikováni a také 4 nejlepší třetí hráli kolo 6, stále na XNUMX jamkách.

Uprostřed odpoledne bylo známo čtvrtfinále, které určilo 4 dua kvalifikovaná do soutěže o velké finále na Mauriciu.

• Golf de PALMOLA (Xavier Rakoto a Nicolas Saquer) porazili Golf BLUEGREEN z PAU ARTIGUELOUVE
  • Golf de la FORET de CHANTILLY (Clément a Patrick Coquoin) porazili Golf du PRIEURE (obhájce titulu)
  • Golf ISABELLA (Laura Quach a Pascal Fischer) porazili Golf des YVELINES
  • Golfový klub Château de CÉLY porazil country klub NORGES DIJON BOURGOGNE (Simon Laborier a Paul Seysses).
Golfový pohár Beachcomber, na cestě na Mauricius: verdikt finále

To nejdůležitější z velkého finále Beachcomber Golf Cup

Ostrov Indického oceánu je obzvláště oblíbeným cílem golfistů. Skupina Beachcomber Resorts & Hotels nabízí 4 golfová střediska:

• Le Trou aux Biches a Le Canonnier na severu, kolem golfového hřiště Mont Choisy le
  • Paradise a Dinarobin na jihu, kolem golfového klubu Paradis.

Právě v nádherném Trou aux Biches Beachcomber Resort & Spa a na nedávném golfovém hřišti Mont Choisy budou mít finalisté to potěšení srazit cestu k vítězství.

Po průzkumné hře budou 4 týmy soutěžit ve formě kulečníku (3 zápasy po 6 jamek pro každý). Klasifikace na konci této skupiny určí poslední 2 zápasy, nejlepší ze 3 kol se 6 jamkami: 1. proti 2. pro superfinále a 3. proti 4. pro malé finále.

K dokončení tohoto výjimečného zážitku budou mít golfisté tu čest sdílet svou vášeň s Julienem Xanthopoulosem. Bývalý profesionální hráč a konzultant skupiny Canal Plus, sponzor akce, dá svůj talent a odborné znalosti k dispozici odborníkům během dvou nevyhnutelně nezapomenutelných klinik.

Vítězné duo soutěže bude oceněno stejným způsobem jako profesionální golfisté na slavnostním ceremoniálu Golf Trophy live na Golf +, nabízející důraz na praxi amatérského golfu.

Po celý rok operaci podporovalo mnoho partnerů: Callaway a Odyssey Golf, Under Armour France, Jabra, Nikon, Golf Scoot, Bluegreen, Golf +, Le Figaro Golf, Golf Magazine, Swing-feminine.com.