Victor Perez, poslední francouzský vítěz evropského turné, bude vůdcem francouzské delegace, z níž několik zvláště vhodných členů usiluje o vítězství na Amundi Open de France, od 17. do 20. října na Golf National de Saint- Quentin-en-Yvelines.

Rookie Victor Perez zahájil svou sezónu slibným 3. místem na Honma Hong Kong Open od Amundi. Minulý měsíc vyhrál své první vítězství na evropském turné vyhráním mistrovství Alfreda Dunhill Links Championship a stal se prvním Francouzem, který do grafů zapsal své jméno.

Tarbais se nyní těší na využití své vynikající formy momentu na svém National Open pro svou druhou účast: "Důvěra přišla z tohoto fantastického vítězství." Je vzrušující vrátit se do Francie po mém prvním vítězství na okruhu. Moje nováčková sezóna byla zatím skvělá, ale mít dobrý týden doma před mým publikem by to ještě více vyjasnil. "

Tento úspěch mu přinesl silný pokrok v závodě do Dubaje, kde jsou nyní v první třicítce čtyři Francouzi, s Benjaminem Hebertem, Romainem Langasqueem a Mikem Lorenzo-Verou.

17. v pondělí je nejvyšším Francouzem Benjamin Hebert. V této sezóně se Briviste ujal pokraje prvního vítězství na evropské turné na Volvo China Open, poté na Aberdeen Standard Investments Scottish Open, kde po rakouském Berndu Weisbergerovi nic nezbilo play off tři díry.

"Vždycky je zvláštní hrát doma a bylo by fantastické vyhrát můj první titul ve Francii poté, co jsem byl tak blízko vítězství." Mám dobré umístění v závodě do Dubaje a bylo by skvělé vidět další francouzské vítězství v této sezoně. "

Romain Langasque je také v dobré dynamice poté, co získal svůj první profesní titul na Hopps Open de Provence, na Challenge Tour v roce 2018 a poté, co na konci minulé sezóny získal právo na evropské turné na kvalifikačním turnaji. Mezi jeho 7 top 20 v této sezoně má finalistické místo na South African Open a dvě třetí místa na Made in Denmark od Freja a Aberdeen Standard Investments Scottish Open.

„Letos jsem měl dobré výsledky a nyní jsem odhodlaný udělat další krok, abych získal první vítězství na European Tour. Minulý rok jsem vyhrál ve Francii na Challenge Tour a bylo by opravdu zvláštní vyhrát nový titul doma. "

Lorenzo-Vera, čtvrtý Francouz dobře umístěný v Race To Dubai, se letos přiblížil prvnímu úspěchu na European Tour. Byl zařazen šestkrát do Top 4, včetně dvou druhých míst v Komerční bance Qatar Masters a Estrella Damm NA Andalucia Masters pořádaných Nadací Sergio Garcia.

"Zatím to byla dobrá sezóna." Je skvělé být uprostřed tolika Francouzů v top 30 závodu do Dubaje. Po dvou vteřinách v této sezoně by nebylo lepší místo, kde bych vyhrál svůj první titul, než v Golf National. "

Včetně tohoto trikolorního kvarteta bude na začátku nejstaršího Open v Evropě 21 Francouzů. Zejména nacházíme Alexandra Lévyho, pětinásobného vítěze evropského turné, Grégory Bourdy, který má na okruhu čtyři úspěchy a Raphaël Jacquelin letos oslavil své 600. vystoupení na evropském turné, aniž by zapomněl na Viktor Dubuisson, vítěze Ryder Cupu 2014.

Vstupenka do Amundi Open de France je otevřená.