Angela Stanford iškovojo septintąją „LPGA Tour“ pergalę, laimėjusi „Amerikos savanorių klasę“ Teksaso kolonijoje namuose, išlaikydama Pietų Korėjos žvaigždes. Céline Boutier finišavo 38-a ir pasiekė +6 (290), aplenkusi Perrine Delacour, kuri buvo 43-ioji prie +7 (291).

Amerikos savanoriai „Classic“: Teksase triumfuoja Angela Stanford

Amerikos savanoriai Klasika: Angela Stanford triumfuoja Teksase - LPGA nuotr

Angela Standford, labai solidžios 67 (-4), geriausios dienos kortos su septyniais paukščiais prieš tris bugius, autorė. Teksasietė per ilgą laiką iškrėtė savo tautietę Yaelimi Noh ir ypač dvi planuojamas pergales Pietų Korėjos žvaigždes - So Yeoną Ryu ir Inbee Parką, buvusį pirmaujančią pasaulio vietą ir prieš dieną buvusius lyderius.

43-ejų amerikietė dvejus metus po „Evian“ čempionato laimėjimo iškovojo septintą titulą ir tapo pirmąja žaidėja, vyresne nei 40 metų, laimėjusia „LPGA“ turą nuo „Sime“ laimėjusio Cristie Kerro 2017 m. Darby LPGA Malaizija.

Geriausia jo dalis LPGA turo metu, iš tikrųjų tai buvo pirmas kartas, kai Stanfordo tėvai matė jo triumfą „American Tour“ renginyje.

Jin Young Ko, dabartinis pasaulio numeris vienas, trečią kartą finišavo penktas.

Šių metų pradžioje Patas Hurstas kartu su Michelle Wie paskyrė „Stanheim“ kapitono padėjėją „Solheim Chup“.

Stanfordas yra vienas iš septynių teksasiečių, žaidusių kitos savaitės „US Women Open“ čempionų golfo klube Hiustone.