Antrojo turo vakaro lyderė Brooke M. Henderson šią savaitę galėjo iškovoti antrąją pergalę pagrindiniame savo karjeros turnyre. Būdama 24 metų ji iškovojo The Amundi Evian čempionato trofėjų. Perrine'as Delacouras, paskutinio rato pradžioje patekęs į 15 geriausių, po sunkios dienos galiausiai finišavo 54-as.

Amundi Evian čempionatas: pagrindinė Brooke M Henderson pergalė

Brooke M Henderson – ©Philippe Millereau / KMSP

Ši svarbi savaitė Eviane paskelbė savo verdiktą po paskutinio turo su posūkiais. Lyderis po slenkančios dienos Brooke'as M. Hendersonas paskutiniame rate startavo turėdamas dviejų smūgių pranašumą, bet sunkiai pradėjo dieną. Po bogey 1 duobutėje ji įvykdo dvigubą bogey 6 duobutėje, sugrąžindama savo persekiotojus į lenktynes ​​dėl titulo. Būdama +3 12-os pradžioje, ji turėjo kurį laiką užleisti turnyro lyderio poziciją amerikietės Sophios Schubert pelnui.

Tada kanadietė sugebėjo užlipti ant šlaito, pasirašydama du birdie iš eilės ant 14 ir 15 duobučių, o po to užbaigė savo turnyrą su pergalės paukšte 5 duobutės par 18. Turėdama paskutinę 71 kortą (PAR), ji laimi vieną žingsniu priekyje Sophia Schubert. Trečiąją vietą užima Mao Saigo, Lydia Ko, Charley Hull, Hyo Joo Kim ir Carlota Ciganda.

Vos 24 metų kanadietė iškovojo antrąjį Didžiojo kirčio turnyro titulą po LPGA čempionato, kurį iškovojo vos 18 metų.

„Būti čia ir būti du kartus pagrindiniu čempionu yra tiesiog neįtikėtinas jausmas […] Puikus jausmas būti pagrindinės lyderių lentelės viršuje. Tiesiog stengiuosi kuo geriau panaudoti tą jaudulį. »

Šią savaitę Eviane Nelly Korda kurį laiką buvo priešakyje, užėmė 8 vietą kartu su 1 pasaulio raketėmis Jin Young Ko.

Ši sekmadienio diena prancūzams nenusišypsojo. Perrine Delacour, 13-a po trijų ratų, grįžta į klubą su prasčiausia kortele šioje srityje – 79 (+8), nuleisdama ją į 54 vietą, šešiolika smūgių nuo lyderės.

Agathe Laisné per pastarąjį turą žaidžia mažiau nei 69 (-2). Savaitę ji baigia 69-oje vietoje.

Pauline Roussin-Bouchard per šį ketvirtąjį turą grąžino savo prasčiausią šios savaitės kortą: 79 (+8), ji užėmė 72 vietą.

Norėdami rasti galutinę „Amundi Evian“ čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.