Po dviejų ratų lyderė Vairana Heck šią savaitę sužibėjo Biltmore golfo aikštyne ir galiausiai finišavo antra. Vyrams startavo Hugo Le Goffas, užėmęs 34 vietą.

Vairana Heck per Solheimo taurę Junior - © LET

58-ajame tarptautiniame „Junior Orange Bowl“ golfo čempionate rungtyniavo du prancūzai:  Vairana Heck ir Hugo Le Goffas. Šis mėgėjų turnyras, subūręs daug geriausių jaunų žaidėjų, buvo žaidžiamas Biltmore golfo aikštyne Majamyje. Todėl šie jaunieji golfo žaidėjai išsivystė pagal šį 71 m. Donaldo Rosso suprojektuotą 1925 parinktį.  keturios dienos.

Vairana Heck šeštadienio vakarą lyderė po dviejų ratų dėl dviejų 67 (-4) ir 71 (PAR) kortų užleidžia lyderės vietą kolumbietei Mariai Jose Marin, puikaus 63 (-8) autorei. Solheimo taurės žaidėjas iškeliauja į paskutinį turą paskutinėje dalyje kartu su lyderiu, tačiau pasivyti nepavyks. Ji finišavo antroje pozicijoje trimis smūgiais nuo pergalės. Šią savaitę Majamyje ji pasirašo korteles 67-71-69-72. Galiausiai Maria Jose Marin išlaikė pirmąją poziciją šiame paskutiniame rate ir laimėjo su -8.

Džentelmenų pusėje laimi floridietis Nicholas Prieto bendru balu -8. Ketvirtas, šešiais smūgiais atsilikęs nuo lyderio, jis pasirašė geriausią praėjusio turo kortą su 65 (-6) ir tuo pačiu pasinaudojo blankiu lyderio Jay'aus Brookso žaidimu 73 (+2) ir s. patraukti už pergalę.

Vienintelis šiame renginyje dalyvavęs prancūzas Hugo Le Goffas užėmė 34 vietą lentelės viduryje, surinkęs +13. Po kortos PAR per pirmąjį raundą Paryžiaus užmiesčio klubo žaidėjas turės daugiau sunkumų kituose turuose. Šią savaitę jis pasirašo korteles 71-74-76-76.