Mūsų prancūzės privers mus vibruoti įvairiose trasose visus metus, nesvarbu, ar tai būtų garbingos vietos, ar pergalės, išplėštos ant laido. Žvilgsnis į ypač puikų 2021 m. sezoną kylančioms Prancūzijos moterų golfo žvaigždėms.

Šie metai buvo ypač turtingi prancūzų moterų golfui tarp pasirodymų ir pergalių. LPGA ir LET Q-Schools taip pat leido prancūzams sužibėti ir įgyti naujas kategorijas 2022 m. sezonui.

Kaip ir 2020 m., Céline Boutier finišuoja Prancūzijos reitingo viršuje: pasaulio reitinge ji užima 28 vietą. Šie metai bus dar vieni puikūs Céline Boutier, kuri laimėjo Lacoste Ladies Open de France Médoc golfo aikštyne, o vėliau iškovojo antrąjį titulą LPGA ture „Acer“ pristatytame „ShopRite LPGA Classic“. Po ilgos kovos dėl pergalės ji savo sezoną baigė aukštomis natomis užėmusi trečią vietą baigiamajame LPGA turnyre: CME GROUP TOUR ČEMPIONATE.

• Manonas Gidali, vykęs Keiptauno moterų 3 etape, atidarytame 08-04-2021

Céline Herbin taip pat spindės per US Women's Open užėmusi gražią 14 vietą šiame sudėtingame turnyre.

Jaunojo mėlynojo žygdarbiai

Jaunieji žaidėjai šiais metais sužibėjo, kiekvieną patirtį vertindami kaip galimybę išreikšti save.

2021 m. tapusi profesionale, Pauline Roussin-Bouchard nenustos kopti į gretas. Nuo antrojo starto turnyre, kaip profesionalė, ji iškovojo pirmąją pergalę laimėdama Didriksons Skaftö Open (Švedija). Po trijų savaičių ji užėmė puikią trečiąją vietą Lacoste Ladies Open de France turnyre.

Po puikios karjeros Jungtinėse Amerikos Valstijose universiteto čempionė iš Pietų Karolinos talentingai žaidė, kad kuo greičiau persikeltų į LPGA turą. Ji laimėjo II kvalifikacinio turnyro etapą ir užėmė antrąją vietą Q serijos maratone. Taip ji laimėjo teisę žaisti 2022 m. LPGA turo sezoną.

Italijoje iškilo puiki istorija su Lucie Malchirand pirmąja profesine pergale. Vis dar mėgėja, ji žaidė tik antrąjį LET turnyrą, kai jai buvo 18 metų, ji laimėjo Ladies Italian Open.

Marine Griffaut ir Charlotte Liautier taip pat laimėjo profesionalų turnyrą su mėgėjų statusu, atitinkamai laimėdamos Montauban Ladies Open ir Santander Golf Tour Barcelona, ​​​​LETAS turnyrus.

Charlotte Liautier kitais metais vystysis „Ladies European Tour“ ture po to, kai įgijo žaidimo teises per Q-School LET. Ją lydės Agathe Laisné, Anne-Charlotte Mora ir Manon Gidali, šių metų „Sunshine Tour“ nugalėtoja.

Agathe Laisné taip pat galės žaisti tam tikruose LPGA Tour turnyruose, nes ji užėmė 22 vietą Q serijoje.

Emma Broze, žaidžianti Amerikos antrajame divizione, „Symetra Tour“ taip pat išsiskyrė pirmaujančiųjų sąrašo viršuje, laimėdama Danielle Downey Credit Union Classic.