23 metų pietų korėjietis Jeongeun Lee6 sekmadienį laimėjo „US Women Open“ rezultatu 70 (-1), nepaisant tam tikrų dvejonių po to, kai perėmė trijų taktų pranašumą, kad atbaidytų Celine Boutier, co. trečiojo turo lyderis.

„US Women Open“: laimi Jeongeunas Lee6, 5-oji Céline Boutier

Céline Boutier - Nuotrauka: DR - Šaltinis: ffgolf

Lee6 pirmavo trimis taškais po paukščio ant par-5 iš 15, bogeying 16-oje ir 18-oje duobėse, suteikdamas Celine Boutier papildomą galimybę paskutinėse dviejose duobėse. Tačiau prancūzė 17-ąją praleido ilgą paukštelį ir 18-ąją pasiėmė bunkerį. Jos smūgis į smėlį lėmė išėjimą iš žalumos.

Lee6, žaidęs dviejose grupėse prieš Boutier, treniravosi putas, kai Boutier nepataikė į smėlį. Lee6 iš džiaugsmo nusilenkė, kai buvo užtikrinta pergalė, jos tautietė ir 2011 m. „US Open Open“ nugalėtoja So Yeon Ryu atvyko apkabinti naujojo čempiono.

„Aš jaučiausi gana nervingas dėl 16, 17 ir 18 skylių“, atidaręs didelę persvarą, sakė Lee6. „Bet aš stengiausi kuo puikiausiai. "

„Lee6“ finišavo, surinkęs 278 (-6) balus, ir pasišalino su pirmuoju majoru kišenėje, taip pat pirmuoju 1 mln. „Tiger Woods“ treneris, pateikdamas menkas pastabas dėl moterų golfo, prognozuodamas „korėjiečių“ pergalę sakydamas „aš rinkčiausi Lee“.

Jos vardas baigėsi 6 numeriu, nes ji buvo šešta žaidėja tokiu vardu Korėjos LPGA. Ji pabučiavo numerį, atsakė į jį ir uždėjo ant savo kamuoliukų didelę „6“. Jo Pietų Korėjos gerbėjų klubas vadinasi „Lucky 6.“. Jeongeun Lee5 taip pat žaidžia LPGA turą.

Lee6 laimėjo kelias dienas po to, kai Hanney komentavo savo „PGA Tour SiriusXM“ radijo laidą, paklaustas, kas laimės. - Aš rinkčiausi Lee, - pasakė Haney. „Jei nereikėtų duoti vardo, turėčiau nemažai. Haney buvo sustabdyta dėl jo pasisakymų.

Boutier bandė pasiekti 18-ą vietą dviem judesiais. „O jei būčiau įdėjęs glaistą, būtų kitaip“, - sakė ji. - Bet aš pasiilgau žalumos, taigi ...

Gerina Piller, Jaye Marie Green, japonė Mamiko Higa ir kinietė Yu Liu, taip pat trečiojo turo lyderiai Boutier užima penktą vietą. Pilleris buvo vienintelis pagal 68 punktą. Higa ir Liu surinko 74 balus.

Dėl titulo kovojo Boutier ir Liu, draugai ir buvę kunigaikščio komandos draugai. Vietoj to, abi žaidimo pradžioje praleistos galimybės buvo sujungtos į tris pirmąsias duobes ir du dvigulius.

Thompsonas pradėjo turą vienu lyderio smūgiu, ieškodamas antrojo svarbiausio karjeros titulo. Tačiau jis taip pat anksti susidūrė su pirmos, trečios ir ketvirtos skylių bogiais, praradęs tempą.

Lee6 nėra netikėtumo nugalėtojas. Ji užėmė 17 vietą pasaulyje ir šešis kartus laimėjo „KLPGA Tour“ turnyre. Ji debiutavo 2017 m. Šiame turnyre užėmė penktąją vietą ir šį sezoną LPGA turo varžybose turi tris geriausius dešimtukus.

„Matydama ją kaip naujokę, kuri taip gerai žaidžia šį turnyrą, labai didžiuojuosi ja, kaip konkurente, ir kaip mergina iš tos pačios šalies“, - sakė Ryu.

Higa finale išnyko po to, kai buvo pagrindinė varžovė savo pirmame „US Women Open“. Ji užfiksavo turnyro rekordą savo debiute su nuostabiu 65 atidarymu. Prasidėjus finale, tai buvo vienas smūgis priešais 36 skylutes ir tik vienas smūgis. Tačiau ji patyrė penkis bogijus ant pirmųjų savo 13 skylių. Ji liko lygi šeštai ir surinko 74 balus.

NCAA moterų individuali čempionė Maria Fassi savo pirmąjį turnyrą pradėjo kaip profesionalė, surinkusi 72–73 balus, kad išskaičiuotų vietą iš skaičiaus. Praėjusį savaitgalį ji pakilo nuo 68 iki 70 ir užėmė 12-ą vietą grupėje pagal 1 lygį, įskaitant žemiausią turnyro mėgėją Giną Kim, kuri yra neseniai NCAA narė. Hercogo komandos čempionas.

Dukart pagrindinė čempionė Lydia Ko sekmadienį, kuris buvo vienintelis savaitės etapas, padarė sunkią 11-ąją skylę. Ji smogė 6 lygintuvu, kad pasiektų 157 jardus, o po kelių akimirkų išgirdo pralinksmėjimą šalia žalumos, bet nežinojo, kodėl. Ji atrado tai pakankamai anksti, kad antrasis savo karjeros tūzas, kitas įvyko Rio olimpinėse žaidynėse. 11-oji, kurios žaluma gerai ginama dviem dideliais apsauginiais bunkeriais iš abiejų pusių, buvo sunkiausia skylė šią savaitę.

norėdami pamatyti lyderių sąrašą: Cliquez ici