Šį sekmadienį turėjusi paskutinę kortelę per 64 (-8), amerikietė Ryann O'Toole laimėjo „Trust Golf Women's Scottish Open“ varžybas Škotijoje su bendru rezultatu -17 per savaitę. Céline Boutier, Prancūzijos premjera, užėmė 7 -ąją vietą --9 savaitę: geras pasirodymas per savaitę nuo paskutinio sezono pagrindinio vaidinimo.

„Trust Golf Women's Scottish Open“: O'Toole laimi, Boutier - 7 vieta

#LETWinnerSelfie su „Titleist“ golfo kamuolių lojalistu Ryannu O'Toole, laimėjusiu „Trust Golf Women's Scottish Open“ su savo „Titleist Pro V1“ #RaiseOurGame | #AlwaysBringYourBest

„Trust Golf Women's Scottish Open“ pasirodė esąs geras pasiruošimas kelioms „AIG Women Open“ dienoms. Turnyras, kurį bendrai sankcionavo LPGA ir LET, turi daug dėmesio skirti Dumbarnie trasoje.

Paskutiniame „Trust Golf Women's Scottish Open“ turo etape Ryann'Toole mums davė įspūdingą žaidimą. Amerikietis pasirašo prabangų 64 (-8), trūksta vieno farvaterio (13/14) ir imasi visų žaliųjų reguliavimo.

Keturi paukščiai iš keturių iki penkių, iš viso 4 paukščiai šį sekmadienį, leidžia jam iškovoti pirmąją pergalę LPGA. 4 metų žaidėjas, gavęs šį titulą Škotijoje, grįžta į pasaulio šimtuką (5-as).

Atthaya Thitikul ir Lydia Ko užėmė antrąją vietą -14 smūgių nuo pergalės.

Naujasis Zelandijos pilietis ir neseniai bronzos medalio laimėtojas Tokijo žaidynėse šį sekmadienį pasirašė geriausią kortelę: 63 (-9) su 7 paukščiais ir erelis 4-oje iš 17.

„Atthaya Thitikul“ su antrąja vieta išsaugo „Race To Costa Del Sol“ lyderį.

„Trust Golf Women's Scottish Open“: laimi Ryann O'Toole, Céline Boutier

Céline Boutier - nuotrauka Alexis Orloff

Céline Boutier finišavo 7 -oje vietoje bendroje vietoje -9. Paskutiniame raunde ji grąžina 68 (-4), 5 paukščius prieš 1 bugį.

Perrine Delacour ir Céline Herbin, taip pat išlaikę CUT, užėmė atitinkamai 22-ą vietą (-6) ir 31-ą vietą (-4).