Po kelių dienų į Muirfield golfo aikštyną dalyvaus paskutinis pagrindinis sezono turnyras – AIG Women's Open – 144 žaidėjai. Geriausi pasaulio žaidėjai sieks pakeisti Anną Nordqvist, kuri 2021 m. laimėjo Carnoustie. Trys prancūzės į Škotiją keliaus: Céline Boutier, Perrine Delacour ir Céline Herbin su bilietu, ką tik gautu per kvalifikaciją North Berwick.

AIG WOMEN'S OPEN Trys prancūzės startavo Muirfield mieste

AIG moterų atviras turnyras – Carnoustie. Anna Nordqvist iš Švedijos Kreditas: Tristan Jones/LET

Golfo pasaulis šią savaitę Muirfield mieste susitinka paskutiniame šio sezono moterų Didžiojo kirčio turnyre: AIG Women's Open. Kaip ir „The Open“ (vyrai), LPGA Tour ir LET žaidėjai ruošėsi „Scottish Open“, „Trust Golf Women's Scottish Open“ sąlygoms. Céline Boutier pasižymėjo tuo, kad užėmė antrąją vietą ir negalėjo atsispirti Ayaka Furue kaltinimui.

Šis puikus pasirodymas leido Céline Boutier vėl patekti į pasaulio geriausių dvidešimtuką: ji yra 20-a. Prancūzų numeris 17 pirmąjį etapą pradės 1 val. su Mina Harigae (JAV) ir Yüna Nishimura (JAP).

Perrine'as Delacour 34 m. Carnoustie lenktynėse užėmė 2021 vietą. Pirmąjį ratą ji pradės 14 val.

Trečioji prancūzė, dalyvavusi šiame AIG Women's Open, yra Céline Herbin. 39-erių futbolininkas puikiai pateko į atkrintamąsias Šiaurės Berviko atrankos turnyre. Dar vienuolika žaidėjų taip pat gavo savo bilietą į šį „British Open“.

Anna Nordqvist, du kartus pagrindinė nugalėtoja ir AIG Women's Open titulo savininkė, kartu su Patty Tavatanakit (THA) ir Yuka Saso (JAP).

Kitas žaidimas neabejotinai vyks 12 val., kuriame susirinks trys geriausi pasaulio žaidėjai: Jin Young Ko, Minjee Lee ir Nelly Korda. Tik Minjee Lee laimėjo pagrindinį turnyrą šiais 38 metais, tai buvo per US Women's Open.

Norėdami sužinoti pirmojo AIG Women's Open turo startus: Cliquez ici.