Po didelės turnyro dalies, praleistos pirmaujančiųjų sąrašo viršūnėje, Agathe Sauzon galiausiai užėmė 13 vietą „Communidad de Madrid Ladies Open“. Deja, ji grąžina paskutinę 76 kortą (+4). Pergalė atitenka etapo vietinei ispanei Anai Pelaez, kuri laimėjo -23.

Pergalė Pelaezui, 15 geriausių – Agathe Sauzon Madride

© Tristanas Jonesas / LET

„Ladies European Tour“ šią savaitę vyko Ispanijoje, Madrido „Communidad Ladies Open“ turnyre. Agathe Sauzon lyderė nuo pirmojo turo Ispanijoje dėka kortos 67 (-5), tęsė savo pagreitį su korta 70 (-2), tada korta 65 (-7). Todėl paskutiniame rate ji startavo 2-oje pozicijoje. Deja, paskutinę savo dieną ji pasirašo tik vieną paukštuką už 5 bogey. Ji grąžino sunkų 76 (+4) ir nuleido ją į 13 vietą.

Pagaliau tai ispanė, kuri iškovojo pergalę iš šio išbandymo savo žemėje: Ana Pelaez. Su -23 ji laimėjo šešis smūgius aplenkdama savo pirmąją persekiotoją švedę Linnea Strom. Sekmadienį ji pradėjo trimis smūgiais aplenkdama savo pirmąjį persekiotoją, nes per judėjimo dieną korta buvo 63 (-9): devyni paukščiai be klaidų. Sekmadienį ji grąžino paskutinę 66 (-6) kortelę, norėdama prisistatyti prieš savo giminaičius šiame Communidad de Madrid Ladies Open. Būdama 24 metų ji pirmą kartą tapo moterų Europos ture nugalėtoja.

Prancūzijos moterų rezultatai:

Maylis Lamoure, po pirmojo raundo viršijantis parą 74 (+2), savo savaitę baigia ties -5. Ji grąžina kortas 74-68-71-70 ir užima 25 vietą.

Anne-Lise Caudal turnyrą baigė 38-oje vietoje -2. Ji gamina korteles 73-69-73-71.

Emie Peronnin, paskutinė „Cut“ įveikusi prancūzė, užima 60 vietą +6. Po dviejų pirmųjų ratų 71 (-1) ir 72 (-2) ji išgyveno sunkią judėjimo dieną būdama 78 (+6). Sekmadienį ji pateikia paskutinę kortą 73 (+1).

Norėdami rasti galutinę šio Communidad de Madrid Ladies Open lyderių lentelę: Cliquez ici.