Paskutinio rato 66 (-5) autorė suomė Tiia Koivisto pakibo atkrintamosiose varžybose prieš australę Whitney Hillier, iš kurios dvikovoje ji iškovojo pergalę ir laimėjo „Bitstamp“ pristatytą „Jabra Ladies Open“. Į 15 geriausių pateko keturios prancūzės: Constance Fouillet, Anne-Charlotte-Mora, Agathe Sauzon ir Anne-Lise Caudal.

Tiia Koivisto nugalėtoja Evian – per Twitter @LETgolf

Dėl gero sugrįžimo per paskutinį „Jabra Ladies Open“ etapą šią savaitę pagaliau laimėjo Tiia Koivisto. Pradėjusi trimis smūgiais nuo Australijos lyderės Whitney Hillier, suomė išnaudojo savo šansą ir užsitikrino vietą atkrintamosiose 18-ąją įvykusiu paskutiniu paukščiu. Ji iškovojo pergalę iš šios dvikovos prieš australę ir įtraukė Jabra Ladies Open į savo sąrašą. Taip ji iškovojo pirmąją pergalę moterų Europos ture ir iškovojo bilietą dalyvauti kitame Amundi Evian čempionate.

Į geriausiųjų 15-uką pateko keturios prancūzės: Constance Fouillet, Anne-Charlotte-Mora, Agathe Sauzon ir Anne-Lise Caudal. Jauniausia iš jų Constance Fouillet surinko antrą geriausią rezultatą šeštadienį su 67 (-4). Taip ji kartu su tautiečiais užėmė 13 poziciją su +1.

Agathe Laisné ir Emma Grechi atsiduria dviem štrichais žemiau lyderių sąrašo ir yra 27 vietoje su +3.

Anais Meyssonnier, po pirmosios dienos, kurią ji uždarė su 70 (-1) kortele, turėjo sunkią situaciją. Ji atverčia 75 (+4) ir 74 (+3) kortas, iš viso +6 ir 40 vieta.

Julie Maisongrosse savo savaitę Eviane užėmė 51 vietą su +8 turnyro balu.

Camille'as Chevalier užbaigia prancūzų moterų, įveikusių „Cut“, reitingą užėmęs 57 vietą +11.

Norėdami rasti visą „Bitstamp“ pateiktą „Jabra Ladies Open“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.