Pirmadienį vykusios „Jason Day“ ir „Alex Noren“ atkrintamosios varžybos „Farmers Insurance Open“ atidėjo oficialią pasaulio golfo reitingų paskelbimą šią savaitę. Ir kai jis pagaliau išėjo, įvyko du netikėti dalykai: abu žaidėjai pajudėjo, o Tiger Woods padarė dar vieną didelį šuolį.

Tiger Woods - © Alexi Orloff

23-oji Tiger Woodso vieta grįžus į PGA turą „Torrey Pines“ pakėlė 108 vietas iš 647 į 539-oji. Žinoma, tai nėra didelė problema žmogui, kuris viršūnėje praleido 683 rekordines savaites. per savo garsią karjerą, tačiau tai aukščiausia vieta, kur Woodsas buvo įvertinta per pastaruosius dvejus metus.

Tuo tarpu Dienas su 10-ąja PGA pergale pakilo keturias vietas į 11-ą vietą, o Norenas pakilo tris vietas ir užėmė 16-ą vietą. Dešimtukas išlieka nepakitęs, o Dustinas Johnsonas 50-ą savaitę iš eilės lieka pirmoje vietoje.

Nepaisant to, kad kiekviename iš trijų paskutinių savo ratų pasiekė tik tris iš 14 farvaterių, Woodsas visas keturias dienas sugebėjo pasiekti parą ar geriau. Tai buvo pirmasis oficialus Woodso turnyras PGA ture nuo praėjusių metų „Farmers Insurance Open“ ir jis surengė pirmąjį turą po 2015 m. „Wyndham“ čempionato.

„Tiger Woods“ užėmė tik 1,199 vietą, o praėjusį mėnesį „Hero World Challenge“ finišavo T-9 ir pakilo į 668 vietą. 14 kartų pagrindinis čempionas bus kitas „Open Genesis“ varžybose po dviejų savaičių.