Shanshan Feng nustatė aukštą „Thornberry Creek LPGA Classic“ kartelę ir jautėsi, kad padarė pakankamai. Trys paukščiai keturiose skylėse prieš sekmadienį ją nuplėšė iš trijų šūvių į vieną, bent jau ji manė ...

LPGA: Šhansanas Fengas pergalingas, Céline Boutier pateko į geriausiųjų dešimtuką

Shanshan Feng - © „Thornberry Creek LPGA Classic“ per „Twitter“

Tik atsitrenkusi į savo 7 lygintuvą iš trijų pėdų atstumo ant paskutinės skylės, ji pamatė įskaitą ir suprato, kad yra susieta su Arija Jutanugarn.

„Aš buvau toks:„ Oi, ne. Aš turiu tai padaryti “, - sakė ji.

Jokiu problemu. Palikusi vėliavą vietoje, ji išmetė savo paskutinį paukštelį už 63 (-9) ir pergalę vienu smūgiu prieš Jutanugarną, kuris smogė jo-8 lygintuvą iš 1 metro atstumo už paukštį ir kortelę. 64. finalas. Tai yra dešimtoji Fengo pergalė „LPGA Tour“ turnyre, tačiau pirmoji pergalė po „Blue Bay“ Kinijoje 2017 m. Lapkričio mėn.

„Prieš šios dienos turą nežinojau, ką darys kiti, todėl siekiau 30 pagal parą“, tarė Fengas.
Ji finišavo surinkusi 259 taškus (-29), dviem smūgiais atsilikusi nuo pernai pasiekto turnyro rekordo Sei Young Kim. Dvidešimt du žaidėjai finišavo 20 pagal parą ar geriau.

Tai buvo antras bandymas per tris savaites Jutanugarnui, kuris žaidė KPMG moterų PGA čempionato finalinėje grupėje „Hazeltine“ ir nesugebėjo paukštėti, nes laimėjo Hannah Green.

„Apskritai visa mano savaitė buvo labai gera“sakė Jutanugarnas. "Tai nuostabu, nes visai nesitikėjau, kad sužaidžiu taip gerai, todėl esu tikrai patenkinta tuo, kaip grojau".

Tiffany Joh paukščiuoja paskutines tris skylutes už 67 balus ir užėmė trečią vietą, susietą su Amy Yang (65) už geriausią savo rezultatą LPGA ture.

Hyo Joo Kim, devyni smūgiai po atidarymo su 71, uždarytas su 64 ir finišavęs penktas.

Sung Hyun Parkas, kuris praėjusią savaitę Arkanzase grįžo į pergalę pasaulyje Nr. 5, finale niekada nieko negavo. Ji tik paukštino vieną par-12, po 69-osios skylės nesugebėjo paimti nė vieno paukščio ir finišavo su 68-ąja vieta ir užėmė šeštąją vietą su Yealimi Noh, kuri nusileido XNUMX-uoju.

Nohas, 17-metis kalifornietis, atsisakęs galimybės žaisti UCLA, norėdamas tapti profesionalu, baigė didelę savaitę. Ji pirmadienį pradėjo atranką, kad tik patektų į turnyrą, savaitgalį žaidė paskutinėje grupėje ir jau nusileido ant kranto kitos savaitės „Marathon Classic“ komplekte.

„Mano tikslas buvo patekti į dešimtuką per savaitę“, ji sakė.

2017 m. Pabaigoje „Feng“ pakilo į pirmąją vietą pasaulyje, tačiau ėmė smukti ir prarado kontrolę savo lygintuvų, kuriuos ji vertino kaip savo stiprybę.

„Bandžiau įveikti didesnį atstumą ir galbūt tiesiog praradau jausmą valdyti kamuolį“, sako Fengas. „Aš jį susigrąžinau, todėl esu tuo labai patenkinta. Manau, kad tai ne paskutinė pergalė, tikrai. "

Prancūzijos pusėje Céline Boutier sugebėjo užimti 9 vietą, surinkusi 267 (-21) balus. Savo ruožtu Karine Icher atsiduria 35-oje vietoje, surinkusi 273 balus (-15). Jie yra vieninteliai du prancūzai, įsipareigoję peržengti ribą.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici