Praėjus šešeriems metams po to, kai pasirašė pirmąjį svarbų titulą 2016 m. KPMG moterų PGA turnyre, Brooke Henderson laimėjo ShopRite LPGA Classic – 11-ąją pergalę LPGA ture. Céline Boutier, karaliaujanti čempionė, pagerbė savo statusą pasirašydama geriausią dienos kortelę. Stratosferos -8 (63), kad pasiektumėte galutinę 9 vietą.

ShopRite LPGA: Brooke Henderson laimi 11-ąjį titulą

© „LPGA Tour“

Brookas Hendersonas, 9-as paskutinio turo pradžioje, be priekaištų užfiksavo puikų 64 rezultatą, finišavo ties -12 ir galiausiai laimėjo atkrintamosiose varžybose prieš amerikietę Lindsey Weaver-Wright.

„Maniau, kad šiandien atvykęs buvau per toli, kad grįžčiau, bandžiau nusileisti kuo žemiau ir pamatyti, kas atsitiko, ir štai mes čia“, – sakė Hendersonas, tapęs 29-uoju žaidėju trasos istorijoje, laimėjusiu turnyrą. sudėjus laimėtojo premiją – 9 262 USD. „Taip, tai neįtikėtina. Man patinka, kai galiu laimėti su tėvais ir seserimi. Jis vis dar yra šalia mano krepšio, bet dėl ​​to laimėjimas yra šiek tiek ypatingesnis. »

Kanadietė, kuri sekmadienį pataikė į kiekvieną farvaterį ir 16 iš 18 žaliųjų, per dieną per savo pirmąsias devynias duobutes buvo 5 mažiau nei 12, o ant užpakalinės devintos esančios erelis išryškino persvarą. Dar du 18 ir XNUMX d. žaidynės užtikrino jo pranašumą, kol Weaveris-Wrightas iškovojo paskutinę skylę ir privertė patekti į atkrintamąsias.

Hendersono priartėjimas prie 18-os duobės nusileido du metrus nuo vėliavos ir, Weaver-Wright lygiai taip pat, Kanados žvaigždė pirmą kartą po DIO Implant LA 2021 Open laimėjo erelį.

„Akivaizdu, kad turėjau tik vieną galimybę, todėl tiesiog pabandžiau išeiti ir pataikyti tikrai solidžių metimų. Eidamas farvateriu ir pamačius, kad esu gana žemas, buvo didelis palengvėjimas. Tada, norint laimėti, reikėjo tik dviejų dėjimų, buvo nuostabu“, – sakė Hendersonas, kuris dabar atkrintamosiose yra 2 prieš 1. „Lindsey žaidė tikrai gerai ir aš tikrai džiaugiuosi. Tai mano dešimtoji pergalė ir aš sunkiai dirbau, ten buvo sesuo ir tėtis, taip pat mama. Jų palaikymas sunkiais ir gerais laikais yra tiesiog nuostabus. »

Žr. Šį pranešimą "Instagram"

Celine Boutier (@celineboutier) bendrinamas įrašas

Jodi Ewart Shadoff užėmė trečią vietą už Weaver-Wright (-11) po to, kai antrą dieną iš eilės pataikė 67. Tai geriausias jos rezultatas per turą nuo 2020 m. Dana Open, kur ji užėmė lygiąją antrąją vietą. Ewart Shadoff užėmė trečią vietą po paskutinio erelio 54-oje duobėje, kurią ji pavadino savo raundo akcentu.

Lydia Ko užėmė lygiąją ketvirtą vietą su Albane Valenzuela, kuri pretendavo tapti pirmąja Šveicarijos nugalėtoja LPGA ture. Abu žaidėjai užfiksavo 67 balus, mažesnius nei 4, Ko padarė šešis paukščius ir du bogey, o Valenzuela įrašė dieną be bogey su keturiais birdie. Šeštąją vietą užima 2004 m. ShopRite LPGA Classic čempionė Brittany Lincicome kartu su LPGA Tour čempionėmis Marina Alex ir Nasa Hataoka.

Puikus Boutier apdaila

Puiki valdančiojo čempiono reakcija Celine Boutier, kuri pagerbė savo statusą pasiekusi geriausią savaitės raundą su išskirtine kortele 63, (-8) tiek pat, kiek ji užfiksavo paskutinę 2021 m. dieną – užėmė lygiąją devintąją poziciją su Jenny Shin ir Brittany Lang. Todėl paryžietė pasiūlo sau naują 10 geriausių trasoje likus 11 dienų iki kito metų pagrindinio konkurso.

Iš jo pusės  Perrine Delacour grąžino galutinę kortelę 70 (-1) ir užėmė 42 vietą.