Galiausiai Shannon Tan laimėjo jos ir Alessandros Fanali dvikovą paskutinėje Magical Kenya Ladies Open dalyje. Abu, pradedant nuo -9, Shannon Tan grąžino paskutinę 70 (-3) kortą ir laimėjo Vipingo Ridge trasoje. Būdama vos 19 metų singapūrietė iškovojo pirmąją pergalę moterų Europos ture. Camille'as Chevalier savo savaitę baigia 19-oje vietoje, paskutinę kortą viršydamas 74 (+1).

Shannon Tan laimėjo Magical Kenya Ladies Open

Shannon Tan laimėjo Magical Kenya Ladies Open – Autoriai: Tristanas Jonesas / LET

Shannon Tan laimėjo Magical Kenya Ladies Open! Paskutinėje dalyje kartu su Alessandra Fanali pradėjusi kaip viena iš lyderių, jauna 19-metė žaidėja nebuvo drovus ir puikiai iškovojo pirmąjį titulą moterų Europos ture. Labai stipriai startavusi su trimis sparnuočiais per pirmąsias tris duobutes, singapūrietė sugebėjo įgyti persvarą ir keturių smūgių skirtumu nugalėti prieš varžovę italą. Laimėjusi šį pirmąjį LET sezono renginį, ji logiškai pirmauja Europos nuopelnų kategorijoje.

Todėl Alessandra Fanali šioje rungtyje Kenijoje užėmė antrąją vietą. Paskutinę dieną italė niekada nebuvo tokiame kaip nugalėtojos tempas, o po 74 (+1) čempiono titulo atsiliko keturiais metimais.

Camille Chevalier kovojo su savo žaidimu paskutiniame rate. Reguliariai paėmus tik septynis žalius, geriausia šios pirmosios Europos savaitės trispalvė grąžina 74 (+1) kortą ir užima 19 paskutinę vietą šiame Magical Kenya Ladies Open ir dvylika smūgių atsilieka nuo nugalėtojos.

Anne-Lise Caudal, antroji trispalvė, įveikusi pjūvį, užėmė 55 vietą su paskutine korta, taip pat 74 (+3).

Norėdami rasti galutinę Magical Kenya Ladies Open lyderių lentelę: Cliquez ici.