Praėjusios savaitės Prancūzijos „Senior Open“ turnyro nugalėtojas Thomas Levetas šią savaitę pakartoja šį žygdarbį, laimėdamas Aberdyną Škotijos senajame atvirame čempionate.

Jis laimėjo pirmoje atkrintamųjų varžybų skylėje prieš austrą Markusą Brierą.

Vyresnysis „Scottish Open“: Thomasas Levetas padvigubina statymą

Thomas Levet - © Legend Tour

Tomas Levetas, jaunas senjoras, laimėjo antrąją pergalę per dvi savaites laimėdamas Škotijoje. Praėjusią savaitę Prancūzijoje nugalėtojas trimis smūgiais aplenkė „Saint Cloud“ trasą, jis dar kartą sužibėjo Aberdyno trasoje Škotijoje. Turėdamas tris kortas 70-69-65 (Par 71), jis turnyre finišavo -9 kartu su austru Markusu Brieriu, kuris paskutiniame ture taip pat pasirašė 65 balą.

Todėl du vyrai atkrintamosiose varžosi 4 skylės numeryje. Prancūzai pasirašo „Par“, o jo oponentas daro bogey. Taip jis pasirašo trečią pergalę tarp senjorų.

Būdamas 53 -ejų, jis vėl pateko į Europos turo istoriją, nes tapo pirmuoju žaidėju, laimėjusiu „French Open“ ir „Scottish Open“ Europos turo varžybose, „Senior Open“ Prancūzijoje ir „Scottish Senior Open“ turnyre „Legends Tour“.

Jis yra ketvirtas „Legends Tour“ nuopelnų ordine už Alexo Cejkos, Stepheno Doddo ir Miguelio Ángel Jimenez.

Šiame renginyje dalyvavo dar du prancūzai.