Vos 25 metų amžiaus Scottie Scheffler tampa „Masters“ čempionu. Po pergalės WGC „Dell Technologies Match Play“ turnyre užėmęs 1 vietą teksasietis, atrodo, nesustoja. Jis laimėjo trimis smūgiais aplenkdamas šiaurės airį Rory McIlroy.

Scottie Scheffler „Masters 2022“ nugalėtojas – per Twitter @PGATOUR

Scottie Scheffler 2022 m. „Masters“ nugalėtojas – per Twitter @PGATOUR

Nauja „Masters“ savaitė artėja į pabaigą su nuostabiais judesiais ir stipriomis emocijomis. Po kontroliuojamo sekmadienio Scottie Scheffleris grįžo į 18 penkių smūgių persvarą ir publiką nudžiugino. Atvykęs į žalią, teksasietis pasirašo anekdotišką keturis dėjimus, kad laimėtų savo pirmąjį pagrindinį žaidimą trimis smūgiais iš anksto. Jis tampa tik penktuoju pasaulio numeriu 1, laimėjusiu masters, prisijungdamas prie rato, kurį sudaro Tigeris Woodsas ar Dustinas Johnsonas, be kita ko.

Nuo penktadienio vakaro lyderis Scottie Scheffleris nepaliko pirmosios savaitės pozicijos. Jis sunkiais laikais sugebėjo atsukti nugarą, o šią savaitę sugebėjo grąžinti keturias kortas žemiau nominalo: jis vienintelis. Po dviejų pirmųjų raundų 69 (-3) ir 67 (-5) jis per savo savaitgalį pasirašė dvi korteles po 71.

Vis dėlto paskelbta Camerono Smitho ir pasaulio lyderio dvikova prasidėjo ant ratų kepurės, kai australai pirmąsias dvi duobutes nuslydo vienu šūviu nuo lyderio. Tačiau Scottie Scheffleris sugebėjo tinkamu metu smogti trimis, o Smithas pasirašė bogey. Australas sugriaus savo šansus laimėti 1 duobutėje su kamuoliu vandenyje ir trigubu bogey. Cameronas Smithas galiausiai finišavo trečioje vietoje.

Todėl Scottie Scheffleris tampa pagrindiniu nugalėtoju būdamas 25 metų ir jam buvo įteikta žalia striukė iš 2021 m. nugalėtojos Hideki Matsuyamos rankų. Savo pergale jis įtvirtina savo vietą kaip 1-asis pasaulio numeris.

Spoilsportas galėjo būti Rory McIlroy. Vis dar ieškantis savo pirmosios žalios striukės, kad galėtų užbaigti „Didžiojo kirčio“ turnyrą, šiaurės airis grąžina savaitės kortą su 64 (-8). McIlroy tiesiog atliko savo žaidimą solidžiu dėjimu. Jis taip pat pasirašė erelį 13 d., o savo savaitę baigė su išvažiavimu iš bunkerio 18. Savo geriausią pasirodymą Auguste jis pasirašė su antrąja vieta, trimis smūgiais iki pergalės.

Collinas Morikawa, kuris dalinosi McIlroy vaidmeniu, užėmė penktą vietą renginyje, taip pat su išėjimu iš bunkerio, būdamas 18. Jis užėmė 2-ąją vietą iš Jono Rahmo su šiuo geriausiu 5.

Tigeris Woodsas, ketvirtadienį sužavėjęs golfo žaidėjus visame pasaulyje su savo 71 (-1) korta, galiausiai užėmė 47 vietą. Nepaisant dviejų paskutinių 78 kortų (+6), po avarijos vėl žaisti tokiame lygyje Tigro pergalė yra puiki.

Norėdami rasti visą „Masters 2022“ lyderių lentelę: Cliquez ici.