Duetas Tomas Hoge'as ir Sahithas Theegala laimėjo „QBE Shootout“ dėl 62 taškų kortos (10 smūgių žemiau nominalo), padarytos trečiajame ir paskutiniame šio neoficialaus „PGA Tour“ konkurso etape. Nelly Korda su savo duetu Denny McCarthy užėmė 5 vietą.

Sahithas Theegala ir Tomas Hoge'as laimi QBE Shootout

Tomas Hoge'as ir Sahithas Theegala / DOUGLAS P. DEFELICE / AFP

Hoge'as ir Theegala per gruodžio mėnesio PGA turo pertrauką turėjo dešimt paukštelių, kad perimtų savo tautiečius Charley Hoffmaną ir Ryaną Palmerį ir laimėtų šį komandinį turnyrą, kuris žaidžiamas Neapolyje (Florida).

Sahithas Theegala sekmadienį atliko 4 jardų dėjimą į paskutinę duobę, kai jis ir Tomas Hoge'as finišavo 62, 10 žemiau, 4 kamuolių formatu ir tapo pirmąja naujoku komanda, laimėjusia QBE Shootout per 11 metų.

Ryanas Palmeris ir Charley Hoffmanas Tiburono golfo klube praleido maždaug 3 jardus, o tai būtų privertę juos patekti į atkrintamąsias. Tą dieną jie finišavo su 65 balais.

Theegala baigė puikų PGA turo naujokų sezoną, per kurį iškovojo Tour čempionatą ir turėjo du šansus laimėti paskutinėje turnyrų duobėje.

QBE Shootout yra neoficialus renginys, bet vis tiek buvo malonu laimėti.

„Smagu paragauti pergalės, nes čia taip sunku“, pasakė Theegala.

Hoge'as, vasarį Pebble Byče laimėjęs pirmąjį PGA turo titulą, didžiąją dalį krūvio prisiėmė anksti dienos pradžioje, kai Theegala įtempė kairiojo šono raumenį pirmoje duobėje. Dienos pabaigoje Theegala pasakė, kad pasijuto geriau ir galėjo pasisupti pilniau.

Jie vis tiek turėjo susidoroti su Palmeriu ir Hoffmanu, ypač pabaigoje. Palmerio lustas stačiu par-17 5 nepataikė į kalną ir grįžo tiesiai po kojomis. Jis greitai puola kito šūvio ir siunčia jį į taurę – mažai tikėtinas paukščiukas, leidžiantis jo komandai pasidalinti persvarą.

Harrisas Englishas ir Mattas Kucharas, ketvirtą kartą bandę laimėti QBE Shootout, sekmadienį atsiliko dviem šūviais po 62.

Maxas Homa ir Kevinas Kisneris pataikė 63 ir finišavo ketvirti.

Geriausia LPGA turo žaidėja buvo Nelly Korda, kuri kartu su Denny McCarthy įveikė paskutinį ratą 62 ir užėmė penktąją vietą.

Lexi Thompson su savo duetu Maverick McNealy užėmė 10 vietą.