Rose įžengė į golfo istoriją ir tapo pirmąja olimpinių žaidynių medalininke drausmėje, kuri 112 metų nedalyvavo žaidynėse, po paskutiniojo nugalėtojo George'o Lyono ... 1904 m.

Britas dviem smūgiais aplenkė sidabrą iškovojusį švedą Henriką Stensoną ir bronzos medalį laimėjusį amerikietį Mattą Kucharą. Gaila Grégory Bourdy, kuris praleido paskutinį ratą (+2) ir finišavo 25-oje pozicijoje su 13 lyderio smūgių.

Justine Rose pasibaigus įtampai

Rose laimėjo po neįtikėtino surengimo, kai abu vyrai ėjo smūgiu. Vis dar pririštas nuo 18 iki -15 pradžioje, Rose'ui prireikė kelių centimetrų, kad pamatytų, jog jo metimas liko farvateryje. Po antro šūvio, šis pilnas farvateris, britas pasirenka rimtą variantą dėl pergalės, artėjant paskutiniam milimetrui, nukrito mažiau nei metrą nuo stiebo, o Stensonas savo ruožtu praleido savo artėjimą, kuris baigė jo lenktynes ​​žymiai toliau ant žaliosios. Nesigailiu, kad praleistas paukščiuko ir par.

« Buvau tokia motyvuota atstovauti Didžiosios Britanijos komandaiTai buvo tiesiog stebuklingiausia savaitė mano sportiniame gyvenime! Pasakė 2013 m. „US Open“ nugalėtojas su didžiule šypsena.