Po kvapą gniaužiančio paskutinio rato Rory'is McIlroy'us laimi „Hero Dubai Desert Classic“ lenktynes, nes 18-ą dieną jis laimėjo vieną taką pranašesnis už amerikietį Patricką Reedą, su kuriuo kovojo įnirtingoje kovoje siekdamas pergalės. Julienas Brunas pasirašė puikų pasirodymą ir užėmė penktąją galutinę vietą! Paskutiniame rate Viktoro Perezo žaidime nebuvo: jis finišavo 28-as.

Rory McIlroy laimėjo Hero Dubai Desert Classic

Rory McIlroy nugalėtojas Hero Dubai Desert Classic – per Twitter @DPWorldTour

Koks paskutinis turas Dubajuje „Emirates“ golfo klube! Po trijų ratų lyderio kėdėje įsitaisė Rory McIlroy, turėdamas trijų taktų persvarą, tačiau šis paskutinis ratas buvo labai įtemptas. Prie turnyro vairo prie šiaurės airio greitai prisijungė amerikietis Patrickas Reedas. LIV Golfo gyventojas po kelionės į -3, beveik tobulo hibridinio šūvio dėka pasirašo erelį 10-oje, braukdamas į albatrosą, o po to naują paukštį 11-oje duobutėje.

Rory McIlroy tvirtu žaidimu palaikė buvusį „Masters“ nugalėtoją. McIlroy buvo vienu žingsniu priekyje nuo 18-osios pradžios, o vėliau prie jo prisijungė Reedas dėka paskutinio paukštelio.

Todėl susitarimas buvo paprastas: pergalė yra paukštis, Reedas pasiūlo atkrintamąsias varžybas ir bogey ar daugiau, o McIlroy nurašo trofėjų. Po važiavimo ant kliūties krašto, dėjimo ir smūgio per kelis metrus nuo vėliavos, pasaulio numeris 1 iškovojo pergalę ir į rekordą įtraukė savo pirmąją Rolex serijos žvaigždę. Tai jau trečioji jo pergalė „Emirates Golf Club“ aikštyne.

Patrickas Reedas su dviem puikiais smūgiais ir 65 (-7) korta pasirašo antrąją vietą. Lucas Herbertas užkopė ant prizininkų pakylos, nes paskutiniame ture surinko 66 (-6).

XXL pasirodymas Julienui Brunui, kuris užėmė 5 vietą šioje „Rolex“ serijoje Dubajuje. Tvirta savaitė ir paskutinis ratas – 68 (-4) leidžia jam iškovoti didelius taškus lenktynėse į Dubajų ir pasaulio reitinge.

Victoras Perezas, Patrickas Reedas, šį sekmadienį žaidime nedalyvaus. Jis įveda 75 (+3) kortą ir finišuoja 28-as.

Romainas Langasque'as pateko į 20 geriausių šio „Hero Dubai Desert Classic“ lenktynių ir užėmė paskutinę 16 vietą prie -10.

Julienas Guerrier finišavo 65-as, o Antoine'as Rozneris – 78-as.

Norėdami rasti galutinę Hero Dubai Desert Classic lyderių lentelę: Cliquez ici.