Nelly Korda pasiekė 3 vietą visų laikų geriausių „Rolex“ moterų pasaulio reitingo karjeros reitinge, sėkmingai gindama savo „LPGA Taiwan Swinging Skirts“ titulą. Ankstesnis jo reitingas buvo šeštas, po to, kai kovo mėnesį jis laimėjo „Bank of Hope“ steigėjų taurę.

„Rolex“ moterų pasaulio reitingai: Nelly Korda tampa geriausia amerikiete pasaulyje

Nelly Korda - © Suhaimi Abdullah / „Getty Images“ LPGA

Minjee Lee - dar dvi vietos norint pasiekti 7 vietą „Rolex“ moterų pasaulio golfo reitinge

Minjee Lee - © LPGA

Minjee Lee „T2“ kategorijoje „LPGA Taiwan Swing Sijonai“ - trečioji jos finalininkė Azijoje šį sezoną - pelnė dvi vietas „Rolex“ moterų pasaulio reitinge. Ji taip pat užėmė antrąją vietą HSBC moterų pasaulio čempionate ir „Honda LPGA Thailand“ „Asia Spring Swing“ varžybose. Nuo 10 m. Liepos mėn. Lee pateko į geriausiųjų dešimtuką.

Caroline Masson - iki 42-os vietos „Rolex“ moterų pasaulio golfo reitinge

Caroline Masson - © LPGA

Antroji Caroline Masson vieta Taivane yra geriausias šių metų LPGA turo rezultatas, be penktos vietos „Marathon Classic“. 42 vieta pasaulio reitinge yra geriausias jos rezultatas nuo 2019 metų pradžios, kai ji užėmė 41 vietą. Massonas buvo uždegtas prieš pat Solheimo taurę, rugpjūčio pabaigoje, užimdamas tris vietas dešimtuke. Ji buvo septinta „CP Women Open“ ir devinta „Indy Women“ technikos čempionate, o praėjusią savaitę užėmė antrąją vietą.

CME grupės turo čempionato laukai pradeda tvirtėti

© LPGA

Iki sezono čempionato - CME grupės turo čempionato - pabaigos liko tik trys ratai, kuriems liko tik keturios vietos. 56 ir daugiau „Race to CME Globe“ žaidėjų jau nusipirko bilietus į „Tiburon“ Neapolyje, Floridoje. Ashleigh Buhai su 707 taškais yra 56-oji ir paskutinė.

Jin Young Ko vidutinis rezultatas pakilo iki 69,052 ir ji užima „Vare Trophy“ 0,397 persvarą prieš Hyo Joo Kim. Ko šią savaitę Japonijoje nėra, o Kim turės galimybę panaikinti spragą. Kim pasiekė 60 taškų per 4 iš 12 savo karjeros „TOTO Japan Classic“ etapų.

Paskutinis įvykis prieš „Aon Risk Reward Challenge“ rezultatą

Carlota Ciganda - © LPGA

Carlota Ciganda pirmauja „Aon Risk Reward Challenge“ varžybose -0.841 ir šią savaitę nežaidžia „TOTO Japan Classic“. Tik du žaidėjai turi matematinę galimybę sugauti Cigandą: Ariya Jutanugarn, kuriai reikia surinkti du erelius, ir In-Kyung Kim, kuriam reikia dvigubo erelio erelio. Jei neįvyks nė vienas iš šių scenarijų, „Ciganda“ laimės „Aon Risk Reward Challengee“ ir 1 mln.

UL tarptautinės karūnos atnaujinimas

© LPGA

Geriausios aštuonios komandos „UL International Crown 2020“ įskaitoje nuo rugsėjo vidurio yra vienodos: Korėjos Respublika, Jungtinės Valstijos, Japonija, Anglija, Australija, Tailandas, Kinija ir Švedija. Tačiau komandose įvyko keletas maišymų. Japonijos rinktinėje „Momoko Ueda“ pakilo į 58 vietą „Rolex“ moterų pasaulio reitinge, aplenkdama 60-ą vietą užimančią Mamiko Higa, kad taptų ketvirta jų komandos žaidėja. Jungtinių Valstijų komandoje Brittany Altomare užėmė antrąją vietą. Dabar pasaulio reitinge ji užima 28-ą vietą, aplenkdama 29-ąją Marina Alex.