Pasibaigus 36 atrankos etapams, į kuriuos „LeClub Golf“ tinklo golfo aikštynuose susirinko beveik 2500 47 dalyvių, XNUMX finalininkai pasirodė didžiajame finale Saint-Malo golfo kurorte.

Nuotrauka: DR

Paskirstytos 2 mišriomis serijomis (virš 15.4 ir mažiau nei 15.4), dvi tarptautinio finalo vietos buvo žaidžiamos pagal bendrojo + grynojo klasifikaciją dviejų etapų stabilfordforde.

1 dienos pabaigoje 3 žaidėjai buvo lygūs 1 žaidėjai (Alain Desmurger, Johan Obriot ir Philippe Tessier), o 2 serijoje pirmauja Geoffrey Rossard Caracolait.

Paskutiniame raunde startai atitiko laikiną klasifikaciją, kad žaidėjai būtų spaudžiami. Tai visi sušaudyti Anthony Scellesai, kurie per paskutinę beprotybę laimėjo 6 taškais aplenkę Alainą Desmurgerį (kurio žmona 2 m. Tarptautiniame finale Niujorke užėmė 2015 vietą). Kaledonija). Kai kurį laiką jaudinęsis dėl Nicolaso ​​Bonneto sugrįžimo Geoffrey Rossardas, jis užtikrino savo pergalę žaisdamas rodomuoju pirštu.

results

• 1-oji mišri serija: Anthony Scelles („Exclusiv Golf de Rochefort“)
  • 2-oji mišri serija: Geoffrey Rossardas („Golf de Bordeaux Lac“)

Šie du žaidėjai atstovaus Prancūzijai 2016 m. „The Amateur Golf World Cup“.

2017 m. „Challenge“ pakeitė savo pavadinimą ir tapo „The AMATEUR GOLF WORLD CUP“, kurį sukūrė „LeClub Golf“. Šis pakeitimas užtikrins didesnį žaidėjų palaikymą šioms didžiulėms tarptautinėms varžyboms. Šio Prancūzijos finalo vedėjas „Saint-Malo Golf Resort“, visų nuomone, pasiūlė kokybišką aikštę ir tikrą iššūkį žaidėjams. Taip pat dėl ​​šios priežasties „L'Alps Tour“ organizacija 3 metams pasirašė sutartį su Franck Nicol („Saint-Malo Golf Resort“ direktorius).