Kas naujo „Race to Costa Del Sol“? Švedė Julia Engstrom nepamirštamą savaitę praleido „Golf du Médoc“ aikštelėje, Bordo mieste, kur laimėjo prestižinį „Lacoste Ladies Open De France“, žingsniu aplenkusi Céline Herbin ir Magdalana Simmermacher. Antrajame raunde ji taip pat padarė retą skylę viename.

Julia Engstrom - © ASO / P.Balet

Pergalės dėka, Engstrom pridėjo 150 taškų prie šių metų sumos, kuri paskatino ją užimti antrąją vietą „Costa del Sol“ lenktynėse, o trečiąją vietą užėmė belgė Manon de Roey ir užpildė spragą su lyderė Emily Kristine Pedersen, kuri tęsė stabilų progresą finišu T15.

2018 m. „LET“ metų naujoko akys nukreiptos į sidabrinius indus, jos paskutinę pergalę - antrąjį pergalę sezone ir ketvirtąją karjerą - po dviejų pergalių „LET Access“ serijoje 2018 m. metų, „Engstrom“ iškyla kaip pagrindinė LET jėga.

„Lacoste Ladies French Open 2020“: laimi Engströmas, antras - Herbinas

„Lacoste Ladies French Open 2020“: laimi Engströmas, antras Herbinas - nuotraukų kreditas T. Renaud / ASO

Turėdami po 75 taškus už antrąją vietą, Herbinas ir Simmermacheris abu reikšmingai pakilo įskaitoje. Prancūzijos veteranas gavo 22 vietas ir užėmė 10 vietą, o jaunasis argentinietis padidino 73 vietas ir užėmė 14 vietą.
Buvusi „Solheim“ taurės žaidėja Florentyna Parker finišavo ketvirta ir pakilo 51 vietą, kad pasiektų 34 vietą, o lygiai taip pat sėkmingi žaidėjai Kim Metreux ir Meghan MacLaren atsiduria dvidešimtuke.

Australijos atstovė Stephanie Kyriacou dar labiau priartėjo prie Alice Hewson lenktynėse dėl LET geriausių metų naujokų ir pelnė 36 taškus už savo 5-osios vietos solo. Dabar ji yra 7-oje pozicijoje, viena vieta atsilieka nuo Hewsono.

Norėdami gauti pilną reitingą, Cliquez ici.