Paskutinio rato pradžioje lyderė Lydia Ko išlaikė savo vietą ir laimėjo „Hilton Grand Vacations Tournament of Champions“. Tai jau 20-oji jos pergalė LPGA ture. Suma -14 naujazelandietė laimėjo dviejų metimų persvara prieš amerikietę Alexą Pano. Lilia Vu, pasaulio raketė 1, užėmė 18 vietą, esant -1.

Pirmoji Lydia Ko pergalė šiais metais „Hilton Grand Vacations Tournament of Champions“.

Lydia Ko laimi „Hilton Grand Vacations“ čempionų turnyrą per „Twitter“ @LPGA

Lydia Ko karūnuota „Hilton Grand Vacations“ čempionų turnyre! Tai jau 20-oji jos pergalė LPGA ture. Paskutinio turo pradžioje lyderė, naujoji Zelandija pirmavo visą paskutinę dieną, mažai jaudindamasi, išskyrus paskutines duobutes, kur Alexa Pano grįžo į tris smūgius. Nepaisant nesėkmės paskutinėje duobėje, Lydia Ko laimėjo dviejų taktų persvara ir iškėlė pirmojo sezono turnyro trofėjų. Ši pergalė jau pasiekta praėjus 12 metų po pirmosios pergalės geriausioje pasaulyje trasoje!

Alexa Pano, paskutinėse grupėse, galbūt pabudo per vėlai su trimis paukščiais ant paskutinių penkių duobučių. Ji surinko 70 (-2) ir vis tiek užėmė gerą antrąją vietą Orlande.

Kanadietis Brooke'as M. Hendersonas užkopė ant prizininkų pakylos, keturiais šūviais atsilikęs nuo Ko, dėka tvirto paskutinio 68-ojo rato (-4), be jokio šurmulio.

Sunkus paskutinis turas 1-ajai pasaulio raketei Lilia Vu. Šią savaitę nė karto nedalyvavęs Vu savo raundą pradėjo stipriai su keturiais paukščiais aštuoniose duobėse, tačiau mašina sustojo. Pagaliau ji savo turą baigė būdama 71 (-1) ir užėmė 18 vietą reitinge.

Labai ilga paskutinė diena Daniellei Kang, KPMG moterų PGA čempionato nugalėtojai. Amerikietis Solheimo taurės žaidėjas grąžina vieną. kortelė 82 (+10), su trimis dvigubais bogey.

Norėdami rasti visą „Hilton Grand Vacations Tournament of Champions“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.