Po 20 geriausių savo pirmajame LPGA ture Pauline Roussin-Bouchard negaišo laiko ir užfiksavo savo pirmąjį dešimtuką Amerikos trasoje per LPGA DRIVE ON CHAMPIONSHIP. Ji užėmė 10 vietą šešiais smūgiais nuo nugalėtojos Leonos Maguire.

Pauline Roussin-Bouchard

Pauline Roussin-Bouchard, Niujorkas – © Kreditas: Tristan Jones / LET

Šiame naujame turnyre LPGA kalendoriuje mūsų prancūzės dar kartą pasižymėjo Fort Majerso trasoje. Iš keturių įstojusių mūsų mėlynųjų trys įveikė „Cut“ ir žaidė trečiajame rate. Geriausia prancūzė Pauline Roussin-Bouchard finišavo devintoje vietoje. Po antrojo dalyvavimo buvusi mėgėjų pasaulio numeris 1 įveikė naują etapą su 10 geriausių. Po pirmojo turo ji yra 34-a, o penktadienį ir šeštadienį pasirašo dvi kortas po 67 (-5), kurios bendras rezultatas yra -12 . Ji užbaigė šešis metimus iš pergalės.

Pagaliau Leona Maguire iškovojo titulą dėl paskutinio kontroliuojamo žaidimo 67 (-5). Ji pasirašo septynis paukščius per savo paskutinį ratą dviem bogey. Taip ji iškovojo pirmąją pergalę LPGA ture ir po sėkmingos savaitės į savo sąrašą įtraukė LPGA Drive On Championship. Per tris dienas ji turi tik tris bogey prieš 22 birdie (ji yra žaidėja, kuri per savaitę atliko daugiausiai paukščių), kurių bendra suma –18. Antrą vietą užima Lexi Thompson (-15), o Sarah Schmelzel -14.

Céline Boutier ir Perrine Delacour taip pat baigia savo savaitę su geru rezultatu. Jie abu prisijungė prie 20 geriausiųjų, kurių bendra suma –9. Perrine Delacour savo turnyrą užbaigia puikia paskutine diena ir nedidele premija. Pradėjusi žaidimą su paukščiuku ant 1 duobutės, Perrine Delacour pataiko puikų smūgį į 3 duobutės 7 parą, kad pasiektų 1 duobutę! Sugrįžusi ji įmuša dar du „birdy“ taškus ir iškovojo paskutinę kortą 67 (-5).

Céline Boutier numeris 1 prancūzė, po 70 ir 67 kortų pirmuosiuose turuose, baigia savo turnyrą su nauja korta 70 (-2). 15-oje iki 14-osios pradžios paskutiniame rate ji, deja, savo turnyrą baigia dviem bogey. Su šiuo nauju geru rezultatu Céline Boutier išlieka „Race To CME Globe“ 10 geriausių: ji yra šešta.

Agathe Laisné, pirmą kartą LPGA ture, deja, nepraeina „Cut“. Ji išmuša kortas 72-73 ir dviem smūgiais praleidžia įpjovimą.

Norėdami rasti visą LPGA DRIVE ON CHAMPIONSHIP pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.