Pasibaigus dienai, kurioje gausu atkovotų kamuolių, dėl kurios bus galima žaisti atkrintamąsias keturias žaidėjas, pagaliau pirmoji pasaulio raketė Nelly Korda laimi „Pelican“ moterų čempionatą. Céline Boutier užėmė 1 vietą.

Pelikano moterų čempionatas: Nelly Korda išplėšė pergalę

Nelly Korda – © LPGA per Twitter

Šis paskutinis „Pelican“ moterų čempionato etapas Floridoje turėjo savo dalį atmušimų.

Nelly Korda ir Lexi Thompson, dvi lyderės šeštadienio vakarą, šį sekmadienį startavo ties -16 žyma. Nelly Korda greitai primetė savo ritmą žaidimo pradžioje: dėka penkių birdies už vieną bogey, ji įveikė pirmąsias dešimt duobučių -4 ir atliko du smūgius į priekį.

12-oje duobėje matome tai, kas paprastai vadinama išsiliejusiu kremu: Lexi Thomson pasirašo paukščiuką, o Nelly Korda padaro bogey. Dvi moterys dabar yra viena iš lyderių – 19 metų.

Tai, ką buvo galima įsivaizduoti kaip turnyro lūžio tašką, atkeliauja 17. Nelly Korda pasirašo sunkų trigubą bogey 4-oje paroje, o jo oponentas sumuša tik vieną smūgį į skylę. Du smūgiai išskiria dvi moteris vyresniosios naudai. Tuo pačiu metu du žaidėjai klubo namuose pasirašė -17: Lydia Ko ir Sei Young Kim.

Todėl norint laimėti Lexi Thompson reikia 72-osios duobutės paros. Moterų „Pelican“ čempionatas vėl apdovanos savo dalį įtampos. Lexi Thompson baigia savo eilę su nauju bogey, Nelly Korda pasinaudoja galimybe patraukti atkrintamąsias su paskutiniu paukščiu. Dvi moterys finišuoja ties -17 ir žais atkrintamosiose su Lydia Ko ir Sei Young Kim.

Todėl keturi žaidėjai išvyko į 1 duobutę.  Pasaulio numeris 1 yra vienintelis, įmušęs paukštį šioje duobėje. Todėl ji laimėjo šį Pelikano moterų čempionatą Floridoje.

Mėlyna pusė:

Šiame „Pelican“ moterų čempionate dalyvavo dvi prancūzės. Jie abu įveikė pjūvį, bet mes išgyvenome sunkų sekmadienį.

Turėdama paskutinę kortą 74 (+4), Céline Boutier savo turnyrą baigia 2-oje vietoje –57.

Perinne Delacour atsilieka vienu metimu. Sekmadienį turėdama 72 (+2) kortą, ji turnyrą baigė esant -1 60-oje vietoje.

Norėdami rasti visą „Pelican“ moterų čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.