Po dviejų savaičių maratono Q serija pagaliau baigiasi Alabamoje. Kitais metais LPGA ture varžysis dvi prancūzės: Pauline Roussin-Bouchard, kuri užėmė puikią 2 vietą, ir Agathe Laisné 22 vietą.

Nauji LPGA turo nariai – Q-Series 2021 – per Twitter @LPGA

Po aštuonių turų Alabamoje, Q serija paskelbė savo verdiktą dėl 2022 m. žaliojo honoraro apdovanojimo LPGA. Kitąmet prie Amerikos pirmojo diviziono prisijungs dvi prancūzės: Pauline Roussin-Bouchard ir Agathe Laisné.

Pirmasis iš jų mus sužavės, perimdamas Q serijos lyderio poziciją nuo trečiojo turo. Vienintelė žaidėja, kuri per pirmuosius septynis turus žaidė iki 70-ies, Pauline Roussin-Bouchard sekmadienį pirmavo, turėdama didelę persvarą prieš 20-ąją žaidėją; 20 geriausių leidžia dalyvauti LPGA turo kategorijoje. Ji pagaliau baigia savo turnyrą su 72 (PAR) kortele ir užima antrąją vietą. Paskutinė diena buvo įtempta su keturiais bogey ir dvigubu bogey šešiems paukščiams. Turnyrą ji baigė -32.

Korėjietis Na Rin An laimėjo šią Q seriją būdamas -33. Ji pasirašo paskutinę kortelę 66 (-6) paskutiniame rate, kad užimtų pirmąją vietą.

Agathe Laisné kitais metais taip pat žais LPGA ture. 69 (-3) kortos autorė, keturių paukščių bogey, ji užėmė 22 vietą, esant -9. Ji baigia vieną kartą, kad gautų visą LPGA kategoriją, bet jau užsitikrina vietą daugelyje kitų metų turnyrų. Ji buvo 43-a, likus dviem ratams iki galo, ir šį savaitgalį sugebėjo sužibėti ir įgyti savo kortelę.

Julie Aimé, deja, užbaigia nagą. Paskutinė 75 (+3) korta išstumia ją iš 45 geriausių: ji užėmė 53 vietą ties -1.

Tarp žaidėjų, kurie integruos LPGA dėka Q-School, yra Atthaya Thitikul, lenktynių į Kosta Del Sol nugalėtoja, australė Stephanie Kyriacou LET nugalėtoja arba Emily Kristine Pedersen, paskutinės Solheimo taurės laimėtoja. 'Europa.

Norėdami rasti visą kvalifikacijos mokyklų serijos lyderių lentelę: Cliquez ici.