Pauline Roussin-Bouchard ⠀ tęsia savo pakilimą į meistriškumą ir įveikė savo ankstesnį asmeninį rekordą (-15) po trijų ratų ir 5 smūgių priekyje artimiausių konkurentų. Trispalvė kelyje atgauti pirmojo pasaulio mėgėjų kėdę su savo universitetu Pietų Karolinoje (JAV) antrą kartą pasiekė žemiausią turnyro istorijoje rezultatą 54 skylėse ir iškovojo medalio individo pagyrimą. iš „Valspar Augusta Invitational“, vykusio praėjusį savaitgalį Forest Hills GC, Gruzijoje

Pauline Roussin-Bouchard

@ Darrenas Reese.

„Gamecocks“ savaitgalį baigė rezultatu 834 (-30), sumušdamas ankstesnį žemiausių 54 duobučių turnyro rekordą - šį sezoną anksčiau pasiektą „Moon Golf Invitational“ su 840 (-24) - užtikrindamas trečią vietą sezono pergalė turnyre. Tai pirmas kartas, kai „Garnet“ ir „Black“ laimėjo tris turnyrus per vieną sezoną nuo 2014-15 metų sezono.

Pauline Roussin-Bouchard šį sekmadienį padarė aštuonis paukščius, pasirašiusius galutinę 67 (-5) kortelę, finišavęs bendru balu 201 (-15), kuris yra naujas žemiausias rezultatas per visą turnyrą su 54 skylėmis turėjusios programos istorijoje. Antrakursis praleido visą sezoną perrašinėdamas rekordų knygas, pradedant savo rekordu 202 (-14) „The Ally“ spalio mėnesį. Prancūzijos fenomenas beveik prilygo šiam rekordui pirmajame pavasario turnyre - „Moon Golf Invitational“ rezultatas buvo 203, (-13). Paskutiniuose trijuose šio sezono turnyruose Pauline Roussin-Bouchard pelnė garbę, o per savo karjerą - keturis.

Vyresnioji Ana Pelaez suteikė komandai impulsą atsilaikyti prieš varžybas, finišavusi rezultatu 206 (-10) ir lygiai už antrąją vietą. Pelaezas paskelbė 69 kortelę su paukšteliu ant paskutinės skylės ir užėmė antrąją vietą. Per tris šio sezono turnyrus Pelaezas užėmė trečią, šeštą ir antrą vietas.

Antrą kartą iš eilės vykusiame turnyre Paula Kirner pasiekė geriausią savo karjeros rezultatą ir savaitgalį užėmė 17-ą vietą su tašku 215 (-1). Senjorui Loisui Kaye Go ir antrokui Mathilde Claisse savaitgaliai buvo geri, abu finišavę po 217 taškus (+1), užimdami 23 vietą.

„Išties įdomi diena ir kurso pabaiga šiandien„ Gamecocks “po paskutinio turo sakė vyriausiasis treneris Kalenas Andersonas. „Aš labai didžiuojuosi šia grupe. Pauline, Ana ir LK, jų kelionės pabaiga mums šiandien buvo labai svarbi. Aš visada sakau jiems, kad baigtųsi stipriai, ir tai jie padarė. Jie atliko puikų darbą, užtikrindami komandos pergalę. Mes gerai kovojome su Duke ir Floridos valstija, o tai mums padarė daug gero. "