Pauline Roussin-Bouchard šį sekmadienį Floridoje už grįžimą į varžybas pelnė puikų 5-uką – apšilimo ratą antrajame Amerikos divizione. FLORIDA'S NATURAL CHARITY CLASSIC., norėdami sugrįžti į varžybų ritmą laukiant greito sugrįžimo į LPGA turą.

Pauline Roussin-Bouchard Q serijos metu – per Twitter @BirdieFrance

Pauline Roussin-Bouchard pradžioje du kartus dalyvavo LPGA grandinėje.
Negavęs pakankamos kategorijos po šių dviejų turnyrų, dviejuose tolesniuose renginiuose mini turas Azijos trasoje Varoise, siekdamas išlaikyti varžybų ritmą, nusprendė lygiuotis į Floridos natūralios labdaros klasika, pirmasis sezono susitikimas žemesniame lygyje.

13-a paskutinio rato pradžioje po dviejų pirmųjų raundų, įveiktų 70 ir 73, Pauline Roussin-Bouchard, kurią vedė Sébastienas Clémentas, pasirašė puikią paskutinę kortelę 69 (-3), kad grįžtų į 5-ą poziciją per penkis ilgius nuo nugalėtojos korėjiečio. Kum Kang parkas.

Julija Aime, kuri pradeda savo trečiąjį sezoną „Epson Tour“, kiekvieną dieną pranoko save ir savo savaitę užbaigė 74, 73 ir 71 kortomis ir užėmė vilčių teikiančią 28 vietą. Agata Laisné užėmė 43 vietą po antrojo 72 iš eilės.

Kitas Epson Tour turnyras, Carlisle Arizona Women's Golf Classic, bus žaidžiamas kovo 17–20 dienomis Arizonoje: Julie Aimé, Agate Laisné ir Emma Broze, kuri sugrįš.