Japonė Nasa Hataoka „LPGA Tour“ ture iškovoja antrąjį metų titulą. Surinkusi bendrą rezultatą -16, ji laimėjo vienu persekiojamo dueto smūgiu: Eun -Hee Ji ir Minjee Lee. Céline Boutier finišavo pirmoji Prancūzijoje ir užėmė 34 vietą.

NWA čempionatas: Nasa Hataoka laimi, Céline Boutier - 34 vieta

NASA Hataoka - © LPGA per „Twitter“

„Pinacle Country Club“ kursuose vyko „P&G“ pristatytas „Walmart NW Arkansas“ čempionatas. Turėdamas įtemptą lyderių lentelę po dviejų ratų, pagaliau laimi japonė Nasa Hataoka

Turėdama tris kortas 65-65-67, ji finišavo pirmaujančiųjų sąrašo viršuje ties -16.

Korėjietis Euh -tee Ji ir australas Minjee Lee baigė vieną smūgį ties -15.

„Evian“ čempionato nugalėtojas atkrintamosiose Minjee Lee šį kartą nesugebėjo pakabinti paskutinės galimybės atkrintamosiose. Po „birdie“ 3 par 17, australas pasirodė 18 skylės pradžioje su vėlavimu. Ji įveikė tik 72 -ąją skylę ir leido pergalei nuslysti.

Į geriausiųjų dvidešimtuką patenka daug Amerikos Solheimo taurės žaidėjų:

Danielle Kang finišavo ketvirta, būdama -14, Lexi Thompson -aštunta, kai -11, Jennifer Kupcho -šešiolikta, būdama -10, Mina Harigae vienu smūgiu atsiliko nuo -9, devynioliktoje vietoje.

Kitas Solheimo taurės žaidėjas, šį kartą europietis, taip pat užima devynioliktą vietą, danė Nanna Koerstz Madsen.

Šiame turnyre dalyvavo trys prancūzės.

Céline Boutier, neseniai „Ladies Open de France“ nugalėtoja, geriausiai finišavo -7. Ji duoda tris korteles iki 70-ųjų, 69-69-68.

Po gero turnyro Portlande Perrine Delacour savaitę baigė ties -3 kortelėmis 70-71-69. Ji finišavo 63 -oje pozicijoje.

Céline Herbin nepraeina CUT. Su 71 ir 72 kortelėmis ji baigė +1, du smūgiai iš CUT.