Antroji pasaulio lyderė Nelly Korda sekmadienį paskelbė, kad jai buvo diagnozuota trombozė ir ji ilsisi savo namuose Floridoje.

„Evian“ čempionatas: lėtas startas Nr. 1 Nelly Korda

Nelly Korda – © Keithas Allisonas per „Wikimedia Commons“ – „Creative Commons“ licencija

Nelly Korda sakė, kad penktadienį buvo Ponte Vedra paplūdimyje, Floridoje, fotosesijoje dėl pasirodymo reklamoje. Ryte po treniruotės amerikietė pastebėjo rankos patinimą. Gydytojo patarimu ji nuvyko į greitosios pagalbos skyrių, kur buvo nustatyta diagnozė.

Žr. Šį pranešimą "Instagram"

Įrašas, kurį pasidalino Nelly (@nellykorda)

LPGA turas pastarąsias dvi savaites vyko Azijoje, tačiau Nelly Korda liko namuose, ji turėjo dalyvauti JTBC Classic turnyre Karlsbade, Kalifornijoje, ruošdamasi pirmajam dideliam metų moterų turnyrui, taip pat Chevron čempionate Mission Hills mieste. Šie du renginiai vyks dvi savaites iš eilės kovo pabaigoje. Šiuo metu neaišku, kokia Kordos būsena dėl bet kurio iš šių įvykių.

Nelly Korda pasirodė pirmuosiuose trijuose 2022 m. LPGA sezono renginiuose ir kiekvieną kartą pateko į 20 geriausių. Geriausias jo rezultatas buvo T-4 „Hilton Grand Vacations Tournament of Champions“. Metų pradžioje ji buvo užėmusi pirmąją vietą pasaulyje, tačiau sausio mėnesį ją aplenkė Jin Young Ko, tapusi ilgiausia amerikiete, 1 savaites išlaikiusia pirmąją vietą.

Nelly Korda baigs geriausią savo karjeros sezoną 2021 m., kai laimėjo keturis LPGA titulus, įskaitant pirmąjį pagrindinį turnyrą KPMG moterų PGA čempionate. Ji taip pat iškovojo aukso medalį Tokijo olimpinėse žaidynėse.