Amerikietė Nelly Korda šį sekmadienį laimėjo Gainbridge čempionate Boca Raton (Florida) ir taip iškovojo antrąjį Amerikos profesionalių moterų turo (LPGA) titulą, o „Diamond Resorts“ čempionų turnyrą prieš mėnesį laimėjo jos sesuo Jessica. Prancūzė Perrine Delacour finišavo 44-a, o Céline'as Boutier po dviejų ratų nebuvo įveikęs pjūvio 5 smūgiais. Buvusi pasaulio pirmoji Annika Sörenstam, sugrįžusi po 1 metų nebuvimo, finišavo 13-oje vietoje, prie +74.

Nelly Korda JAV pirmauja priešais Klatteną ir po dviejų ratų išsiveržė į paslėptą vietą -

Nelly Korda laimėjo „Lacoste Ladies Open de France“, Golf Du Medoc, Prancūzijoje. 2019 m. rugsėjo mėn. Kreditas: Tristanas Jonesas

Petras ir Regina Korda džiaugėsi sėdėdami sulankstomose kėdėse ant kalno, iš kurio atsiveria vaizdas į 18-ą Nonos ežero žalumą, nes jų jauniausia dukra Nelly laimėjo Gainbridge'o čempionatą, savo pirmąją pergalę namuose. Tai, kad tai buvo pirmas kartas, kai 22 metų Nelly laimėjo LPGA, byloja daug, nes tai pažymėjo jos ketvirtąjį karjeros titulą.

Nelly Korda laimėjo „Gaimbridge“ čempionatą

© Nelly Korda per „Instagram“

Praėjusį mėnesį „Diamond Resorts“ čempionų turnyre buvo panaši istorija, kai vyriausioji dukra Jessica iškovojo šeštąjį LPGA atkrintamojo titulą prieš Danielle Kang. Tai buvo ir pirmas kartas, kai Jessica laimėjo savo tėvų akivaizdoje.

Koks jausmas matyti, kaip tavo dukros laimi „LPGA“ turnyrus savo gimtojoje Floridos valstijoje?

- Baisu, - tarė išdidus Petr.

Šventėje dalyvavo tik du tėvai, žinantys šį jausmą. Tomas ir Gunilla Sorenstam gyvena Nonos ežere ir šią savaitę įveikė visas 72 duobes, nes jų 50-metė dukra Annika varžėsi savo pirmame LPGA renginyje per 13 metų. Annika ir jos sesuo Charlotta 2000 m. Laimėjo du LGPA turnyrus iš eilės.

Jaunesnysis „Kordas“ brolis Sebastianas, garsus tenisininkas, atvyko iš Europos, kai ašarojanti Nelly pergalę užfiksavo galutiniu 69 finišu (-16), trimis smūgiais lenkdama Lexi Thompson ir Lydia Ko, taip pat Nonos ežero gyventoją. Pirmoji pasaulio lyderė Jin Young Ko yra viena ketvirtoje pozicijoje.

Dvi pasaulio teniso legendos Petras ir Regina, užauginę tris pasaulinės klasės sportininkus, kiekvieną savaitę neseka savo vaikų iki žemės pakraščių. Jie įveikia daug mylių - pėsčiomis ir lėktuvu, tačiau Kordos vaikai taip pat turi daug savarankiškumo. Tai vieninga ir vieninga šeima.

Po to, kai Nelly ir Jessica sekmadienį sužaidė kartu čempionų turnyre, pora paskutiniame etape aptarė tai, ką matė praėjusiame turnyre. Jessica laimėjo, bet Nelly turėjo žemiausią dienos rezultatą - 64-erius - ir buvo arti patekimo į atkrintamąsias varžybas.

"Ji pasakojo man daiktus, o aš jai", - sakė Jessica. "Tai yra tai, kas yra gana ypatinga, kai turi seserį su savimi ir patiria didžiausią įmanomą spaudimą laimėti golfo turnyrą."

Jessica atkreipė dėmesį į keletą nedidelių Nelly pritaikymų, į kuriuos ji sutelkė visą mėnesį trukusį pertrauką. Nelly taip pat pakavo naują vairuotoją „Titleist TSi1“. Ji tą patį „Callaway Epic“ krepšyje laikė nuo pirmojo turnyro savo pirmajame sezone 2017 m.

Nelly ir McDede kartu yra ketvirtojo sezono pradžioje ir tokią dieną kaip šiandien, kai ji buvo nusivylusi smūgiu į kamuolį ir jautėsi nejaukiai, McDede padėjo jai išlikti žaidime.

„Šiandien aš tikrai kovojau, ir mano caddy tikrai prisidėjo prie didelės dalies to, kodėl aš čia dabar su trofėjumi, bet be trofėjaus“, - juokavo ji, nurodydama, kad trofėjus nepasiekė interviu zonos.

„Jis leido man išlikti ramiai, jis yra tas, kurį galiu paleisti. Jis netgi pasakė: „Jei reikia nuleisti garą, daryk tai su manimi“. Taigi kartais labai gera tai išreikšti. Jis puikus komandos žaidėjas. Esu skolinga jam daug savo sėkmės.

Nors reitingo viršuje buvo viskas apie žvaigždes, Sorenstamo buvimas visą savaitę buvo stebuklingas jaunosioms kartoms.

„Sakyčiau, kad esu gana pavargęs, esu išsekęs“, - sakė Sorenstamas, kuris paskutinius du ratus šovė 79–76, kad finišuotų 74-as.

„Aš viską atidaviau. Reikia daug pastangų, kai pasiilgsti žalumynų, o grįžti tikrai labai sunku “, - sakė ji. „Taigi įdėti daug energijos į šį turnyrą su visais, žinoma, yra tiesiog fantastiška. Tai tikrai yra. Kuo daugiau apie tai galvoju ir, kai tik ji pasirodys, manau, kad tai paliks didelę šypseną mano veide.

Dešimt kartų pagrindinis nugalėtojas Sorenstamas tiek daug metų buvo turo veidas. Prieš sukurdamas šeimą su vyru Mike'u McGee, jis laimėjo 72 titulus. Daugelį metų nebuvo dominuojančio žaidėjo LPGA, tačiau galingos Korda seserys, laimėjusios „back-to-back“ renginius, kuria neįtikėtiną pagreitį.