Paskutinės 70 (-2) kortos dėka australė Minjee Lee laimėjo dviem smūgiais aplenkdama Lexi Thompson ir įtraukė į savo sąrašą Cognizant Founders Cup. Céline Boutier, vienintelė prancūzė, įveikusi „Cut“ šioje rungtyje, finišavo 35 vietoje.

Minjee Lee „Cognizant Founders Cup“ nugalėtojas – per Twitter @LPGA

Minjee Lee, praėjusių metų Amundi Evian čempionato nugalėtojas, savo sąrašą papildo nauju trofėjumi: Cognizant Founders Cup. 25-erių futbolininkė šią savaitę dominavo prieš varžoves ir laimėjo dviem smūgiais aplenkdama savo pirmąjį persekiotoją Lexi Thompson. Australė grąžina kortas 67-63-69-70, o jos 63 (-9) penktadienį buvo viena iš geriausių savaitės kortų. Ši pergalė jai leidžia pirmauti „Race To CME Globe“, kuriai anksčiau vadovavo amerikietė Danielle Kang. Ji taip pat pakilo viena vieta pasaulio reitinge ir pasiekė ketvirtą vietą.

Jin Young Ko, dvigubai ginantis čempioną ir pasaulio numeris 1, užėmė 17-ą vietą. Ji atiduoda kortas 69-70-72-69, o galutinė suma -8.

Céline Boutier užėmė 35 vietą su -5. Prancūziškas numeris 1 yra vienintelis iš trijų susižadėjusių trispalvių, įveikęs pjūvį. Ji gamina korteles 73-68-73-69. Ji „Race to CME Globe“ lenktynėse praranda dvi vietas ir dabar užima aštuntą poziciją. Pasaulio moterų golfo reitinge ji išlaiko 17-ą vietą.

Pauline Roussin-Bouchard, deja, Naujajame Džersyje neįveikia „Cut“. Pirmajame rate sužaidusi 71 (-1), ji penktadienį grąžino 74 (+2) kortą ir dviem smūgiais praleido „Cut“.

Šią „Cognizant Founders Cup“ savaitę Agathe Laisné neįveikė savo antrojo LPGA turo „Cutt“. Ji grąžina 73 (+1) ir 76 (+4) kortas, iš viso +5.

Norėdami rasti visą „Cognizant Founders Cup“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.