LPGA: JAV atviros moterys - PINEHURST, Šiaurės Karolina

Michelle Wie, buvusi moterų golfo mūza, šį sekmadienį atrakino savo prekystalį „Major“ režimu ir dviem smūgiais laimėjo savo tautietę Stacy Lewis, ką tik apvainikuotą geidžiamu pirmojo pasaulio žaidėjo titulu.

24-erių amerikietis paskutinio raundo pabaigoje grąžino kortelę 70 (-2), visų pirma dėl sėkmingo erelio ant 10-os skylės.

„Buvo atvejų, kai abejojau, aplinkiniai artimieji manimi visada tikėjo. Tai neįtikėtina, nesuprantu, kad tai įvyko! “ - pakomentavo čempionas.

Gimtasis Honolulu liko kontroliuojamas nuo pirmojo iki paskutinio turo, vienintelis dalyvis, žaidęs pagal parą per visą turnyrą.
Antrą kartą šį sezoną karūnuotas po balandžio mėnesį vykusio „Lotte“ čempionato, Wie, būdamas 15 metų amžiaus, tapo profesionalu, dominavęs tarp mėgėjų.

Atkreipkite dėmesį į puikų prancūzės Mathildos Cappeliez, vos 16 metų, pasirodymą, peržengusį pjūvį ir užėmusį 59 vietą (+19), siūlantį dalyvauti JAV mėgėjiškoje varžybose, numatytoje rugpjūčio pradžioje.

Karine Icher, 30-oji pasaulyje, užėmė 24 vietą (+8).