Indianapolyje vykusiame „Indy Women“ technikos čempionate sekmadienį nugalėjo Pietų Korėjos atstovas Mi Jungas Huras. Icheris finišavo 25-as, Céline Herbinas neišlaikė kirtimo.

Mi Jungas Huras laimi moterų technikos čempionate, Icher 25 vietą

Mi Jungas Huras - © R Brentas Smithas / AP

29-erių Pietų korėjietė iškovojo 6-ąjį LPGA turo titulą, kuris yra antrasis šiame sezone, ir prisijungia prie tautiečio Jin Young Ko, šiemet dukart laimėjusio iš viso su keturiomis savo vardo pergalėmis.

Hur Mi-jungas Indianapolio LPGA turnyre išlaikė persvarą nuo pradžios iki pabaigos. Karine Icher užėmė 25 vietą, Céline Herbin nebuvo perkopusi pjūvio.

„Po trečiojo turo buvau tikrai laiminga, kad išlaikiau lyderio pozicijas viso turnyro metu, nes dar niekada to nebuvau dariusi ir labai norėjau tai padaryti“., sakė Mi Jungas Huras 18-oje žalumoje, po to, kai smarkiai papurškė savo pergalę. „Ir aš padariau. Aš toks laimingas. "

Nanna Koerstz Madsen surengė paskutines dvi skyles paskutine 67 kortele ir finišavo viena antroje vietoje. Iš 70-osios vietos į 44-ąją vietą persikėlęs Koerstzas Madsenas labai gerai sugrįžo. „Race to CME Globe“ reitinge.

„LPGA Tour“ renginyje yra dar keturi renginiai - visi Azijoje. Prieš 60 geriausiųjų pateks į CME „Globe Tour“ čempionatą Floridoje, kuris uždarys sezoną.

Pirmą kartą po debiuto Solheim taurėje pasirodanti Marina Alex paskutinius smūgius pradėjo atsilikusi. Alexas nesiėmė paukščių iki 16-osios skylės, užsidarė su kitu paukščiu paryje ir finišavo vienas trečioje vietoje.

Megan Khang (68), Sakura Yokomine (68), Bronte Law (70) ir Maria Torres (72) yra lygios ketvirtajai. Torresas atidarė tris paukščius keturiose skylėse, kad tik atsiliktų nuo lyderio. Tai buvo jos paskutinė paukštė. Trys klaidos neleido jai toliau žengti „Race to CME Globe“. Torresas užėmė 70 vietą.

"MJ, kai ji gerai žaidžia, ji dega"- tarė Koerstzas Madsenas. „Aš tikrai nemaniau, kad galėčiau ją pasivyti. Maniau, kad ji ketina sumokėti 4 ar 5 centus už parą ar pan., Todėl bus tikrai sunku, jei turėsiu ją pagauti. "

Mi Jungas Huras rugpjūtį laimėjo „Ladies Scottish Open“, beveik penkerius metus baigęs be pergalės. Dabar ji turi dvi pergales septynių savaičių pertrauka, o Mi Jungas Huras tikisi, kad dar nebaigė. Tarp švenčiančių kartu su ja 18-tą dieną buvo jos vyras. Ji susituokė sausio mėnesį.

"Taip, aš jau turėjau dvi pergales su vyru šalia manęs, pirmąją Škotijoje ir šią", ji sakė. „Tikiuosi, kad jis daugiau keliaus su manimi. Būtų ir kitų gerų prisiminimų, kuriais būtų galima pasidalinti. "

Karine Icher klasifikuojama 25-oje vietoje, Céline Herbin nebuvo kirsusi pjūvio.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici