Būdamas 31 metų Maxas Homa iškovojo ketvirtą pergalę PGA ture. Jis laimėjo dviem smūgiais aplenkdamas Mattą Fitzpatricką, Cameroną Youngą ir Keeganą Bradley ir antrą kartą iškėlė Wells Fargo čempionato trofėjų. Paulas Barjonas finišuoja 51-as.

Max Homa laimi Wells Fargo čempionatą per Twitter @PGATOUR

Potomake, Wells Fargo čempionate, PGA turas vainikavo amerikietį Maxą Homą, turnyro nugalėtoją -8. 31-erių futbolininkas jau buvo laimėjęs 2019 m. renginį ir tapo dvigubu šio Wells Fargo čempionato nugalėtoju. Jis atsilieka už Rory McIlroy, jau tris kartus laimėjusio šį renginį.

Dviem smūgiais atsilikęs nuo šeštadienio vakaro lyderio Keegano Bradley, Homa sugebėjo pakeisti atoslūgį ir grąžino paskutinę 68 kortą (-2), o Bradley viršijo lygią su 72 (+2).

Dėl šios pergalės Maxas Homa užėmė geriausią savo karjeros pasaulio reitingą ir užėmė 29 vietą.

Keeganas Bradley pagaliau finišavo antras kartu su Mattu Fitzpatricku ir Cameronu Youngu. Dviem šūviais už šios trijulės, penktoje pozicijoje, randame triskart renginio nugalėtoją Rory McIlroy. Jis per savaitę duoda kortas 67-73-68-68, iš viso -4. Jis pasirašo savo pirmąjį metų 5 geriausių PGA turo sąrašą, neskaičiuodamas jo antrosios vietos „Masters“.

Paulas Barjonas, vienintelis prancūzas, dalyvavęs šioje rungtyje, užėmė trečią vietą po pirmojo turo dėl 65 (-5) kortos. Likęs jo turnyras, deja, nebuvo iki šio pirmojo rato, jis užėmė 51 vietą. Jis daro kortas 65-74-76-73.

Norėdami rasti visą Wells Fargo čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.