Atleistas iš turnyrų dėl teigiamo Covid 19 testo, Matthieu Pavonas galėjo dalyvauti pirmajame savo sezono turnyre per Ras al Khaimah čempionatą. Jis pasirašė savo pirmąjį podiumą užėmęs trečią vietą Al Hamra golfo klube, septyniais smūgiais atsilikdamas nuo nugalėtojo Nicolai HØJGAARD. Brunas ir Guerrier patenka į 15 geriausių.

Matthieu Pavon, Højgaard

Nicolai HØJGAARD ​​​​Ras al Khaimah čempionato nugalėtojas - per Twitter @DPWorldTour

Po dviejų savaičių „Rolex“ serijos „DP World Tour“ liko Emyratuose, kur Al Hamra golfo klube „Phoenix Capital“ pristatė Ras al Khaimah čempionatą. Mathieu Pavonas, kurio Covid 19 testas buvo teigiamas, negalėjo dalyvauti pirmuosiuose dviejuose metų renginiuose, kurie buvo gausiai apdovanoti dėl „Rolex“ serijos antspaudo.

Pirmajame savo metų turnyre Bordelais pavyko pasiekti rekordą ir patvirtinti per pertrauką atliktą darbą. Su kortomis 68-69-68-66 jis užėmė trečią vietą šiame Ras al Khaimah čempionate. Jis priklauso keturių žaidėjų grupei, kuri šią savaitę atskleidė tik iki 70 metų amžiaus. Paskutinė jo korta 66 (-6), penki paukščiai, erelis už bogey, leidžia jam sekmadienį užimti aštuonias vietas. Su šiuo podiumu jis dabar „Race To Dubai“ lenktynėse užima 39 vietą. Jis taip pat užėmė 40 vietų pasaulio reitinge – nuo ​​272 iki 232.

Būtent Nicolai HØJGAARD ​​​​laimi šio Ras al Khaimah čempionato pergalę. Jaunasis norvegas dominuos turnyre ir sekmadienį užbaigs meistriškumu. Jis netgi pasiūlo sau prabangą įmušti du erelius savo kortoje 5 iš 3 ir 14. Jis grąžina kortas 67-65-64-68, t. y. 25 paukščius, tris erelius, penkis bogey ir dublį iš viso - 24. Jis laimėjo keturiais smūgiais aplenkdamas anglą Jordaną Smithą ir iškovojo antrąją pergalę DP World Tour.

Julienas Brunas ir Julienas Guerrieras finišavo geriausiųjų 15-oje vietoje ir užėmė 13 vietą su -13. Turėdamas paskutinę 67 (-5) kortą, kurią pagražino 13-os metų erelio smūgis, Julienas Brunas paskutiniame ture pakilo 15 vietų. Jis daro kortas 71-66-71-67. Julienas Guerrieris per savaitę grąžina kortas 71-69-66-69.

Mūsų bliuzas

Benjaminas Hebertas finišavo 35-as, esant -9. Jis pasirašo korteles 69-71-71-68

Frederikas Lacroixas užima 53 vietą (-5) su kortomis 73-66-71-73

Alexander Levy reitingą uždaro 72 vietoje, surinkęs +2. Jis daro kortas 69-72-73-76.

Norėdami rasti visą Ras al Khaimah čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.