Sei Youngas Kim laimėjo „Marathon Classic“ sekmadienį už savo antrąją pergalę LPGA turo sezone. Paskutinio rato pabaigoje penkis paeiliui iš eilės surinko 65 balus (-6). turnyras iš viso 262 - 22 pagal parą ir tik dviem mažais smūgiais lenkia Lexi Thompson, kuri užima vien antrąją vietą.

„Marathon Classic“: rekordinis Sei Young Kim rezultatas

Sei Young Kim - © LPGA

Sei Young Kim pradėjo paukščių lenktynes ​​7-oje skylėje ir finišavo „Highland Meadows“ golfo klube turnyro rekordu 262 (-22). 26 metų Pietų Korėjos žaidėjas turi devynis lygos titulus, pernai gegužę Kalifornijoje laimėjęs ir LPGA MEDIHEAL čempionatą.

„Aš labai norėjau dar vienos pergalės, ypač šią savaitę, nes paskutines dvi savaites žaidžiau labai blogai“, Sei Young Kim pasakė.

Thompsonas, vienu šūviu atsilikęs nuo Kim ankstyvos dienos, užbaigė raundą su paukščiu ir ereliu, kad finišuotų 66 tašku.

„Ji žaidė neįtikėtiną golfą“tarė Thompsonas. „Tai nebuvo mano geriausia diena, bet aš gerai finišavau su 5 centais. Ji grojo nepaprastai gerai. Tai labai nusipelnė. "

Šešiais smūgiais prieš Thompsoną po paukščių lenktynių Sei Young Kim sužaidė paskutines septynias „Marathon Classic“ duobes. Kim sumušė In-Kyung Kim pasiektą 263 rekordą 2017 m.

Ji siekia iškovoti savo pirmąjį pagrindinį titulą, atvykus „Evian“ čempionatui ir „British British Open“.

"Aš dar nelaimėjau didesnio turnyro"- pakomentavo Kim. „Manau, kad žaisdamas pagrindiniame turnyre stengiuosi pasirodyti per gerai. Turiu žaisti tą patį pagrindiniuose ir įprastuose turnyruose ... Tegul viskas, viskas. Tegul tai įvyksta. "

Trečias liko Stacyas Lewisas, surinkęs 66 balus (-16). Ji gimė netoli Toledo.

" Tai buvo labai smagu "Lewisas pasakė. „Šią savaitę įdėjau daugiau putų nei praėjusiais metais. "

„US Open Open“ čempionė Jeongeun Lee6 paskelbė rezultatą 69 (-2) ir finišavo ketvirta 14-oje vietoje pagal par.

Jennifer Kupcho liko penkta, sulaukusi 11-ies, pasiekusi lygų su 71 balais. „Žaisti su Stacy - ir vakar su Lexi - norint pamatyti, koks geras jų geležinis žaidimas, tikrai reikia dirbti, kuris tikrai gali mane įkvėpti“. tarė Kupčo.

Buvusi „Wake Forest“ žvaigždė pernai balandį laimėjo „Augusta“ nacionalinį moterų mėgėją.

Linnea Stromas (65 m.), Tiffany Johas (67 m.), Caroline Masson (68 m.) Ir Pavarisa Yoktuanas (69 m.) Taip pat pelnė 11 balų pagal bendrą kovą.

Prancūzijos pusėje pjūvį kirto tik Karine Icher. Ji baigė T35 su bendru balu 279 (-5).

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą, Cliquez ici.